کد خبر: 966
تاریخ انتشار: 11/مهر/1397 - ساعت : ۱۴:۵۷

نشست شورای ترافیک شهرستان فومن

نشست شورای ترافیک شهرستان فومن

به گزارش خط قرمز شورای ترافیک شهرستان فومن به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورا صبح امروز در محل دفتر فرمانداری فومن تشکیل شد.

در دومین جلسه این شورا که با محوریت پیگیری مصوبات نشست قبلی آن برگزار شد، فرماندار شهرستان فومن با تأکید بر لزوم اجرای مصوبات به بهترنی شکل ممکن، خواستار تلاش مضاعف ادارات در خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات ترافیکی شهر شد و افزود: این جلسات به منظور از بین بردن و یا کاهش مشکلات مردم انجام می شود.

قاسم نژاد همچنین اشاره کرد که دستگاه های مسئول در صورت وجود مشکلات و موانع برای اجرای پروژه ها ملزم به اطلاع رسانی سریع و هماهنگی با سایر دستگاه ها هستند.

در ادامه، در این نشست مصوبات جلسه قبلی مطرح و نحوه اجراء و آخرین وضعیت هر کدام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ادارات مسئول در خصوص عملکرد خود در این زمینه به فرماندار شهرستان و شورا گزارش ارائه کردند.

در این نشت آخرین وضعیت اجرای مصوباتی در زمینه ساماندهی و تعیین تکلیف تاکسی های مسیر ماسوله، افزایش ایمنی تردد وسائط نقلیه در میدان پاسداران از طریق اصلاح هندسی، جابجایی ایستگاه های تاکسی در سطح شهر، افزایش نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار دهنده در جاده ها و سطح شهر، حل مشکل راه کمربندی شهید شکوری، ایمن سازی مسیر منتهی به ماسوله و نصب حفاظ و گارد ریل و همچنین موارد دیگر مورد بررسی قرار گرفت و فرماندار از مسئولین ادارات مجری این مصوبات توضیحات لازم را دریافت کرد.

قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن با تأکید بر این که ادارات مسئول موظف به اقناع مردم به منظور همکاری و مساعدت در اجرای بهتر محدودیت های ترافیکی هستند، دستور داد که هرگونه نصب تابلو و علائم رانندگی با هماهنگی پلیس راهور انجام شود. همچنین مصوب شد بررسی های بیشتری جهت احداث میدانی در محل دور زدن خودروها، به ویژه خودروهای سنگین، در بلوار شهید افتخاری فومن انجام شود. به دستور فرماندار مقرر گردید که شهرداری فومن ظرف 10 روز افزایش کرایه تاکسی های فومن به مراکز دهستان ها را تا حداکثر تا 20 درصد اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *