کد خبر: 4061
تاریخ انتشار: 10/آبان/1397 - ساعت : ۲۰:۳۳

نشست بررسی مشکلات و مسائل بخش سردارجنگل با حضور فرماندار، نماینده و تنی چند از رؤسای ادارات شهرستان فومن

نشست بررسی مشکلات و مسائل بخش سردارجنگل با حضور فرماندار، نماینده و تنی چند از رؤسای ادارات شهرستان فومن

نشست بررسی مشکلات و مسائل بخش سردارجنگل با حضور فرماندار، نماینده و تنی چند از رؤسای ادارات شهرستان فومن.

به  گزارش خط قرمز ، هیأتی از مسئولین شهرستان فومن به ریاست فرماندار، به منظور رسیدگی به مشکلات مردم بخش سردارجنگل شهرستان فومن، در مسجد روستای کاسی سرا ملاقات مردمی انجام دادند.

در این ملاقات که با حضور فرماندار شهرستان، نماینده شهرستان های فومن و شفت، معاون فرماندار، بخشدار سردار جنگل و شماری از رؤسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان انجام شد، تعدادی از دهیاران و اعضای شوراهای روستاهای بخش سردار جنگل به نمایندگی از مردم، ضمن اشاره به مشکلات و کاستی های موجود در منطقه، خواستار مساعدت مسئولین شهرستان شدند.

قاسم نژاد فرماندار فومن در این نشست، ضمن پرداختن به تعهدات دولت و خدمت به مردم جهت تلاش برای رفع مسائل و مشکلات ایشان، بر استفاده از ظرفیت های متنوع شهرستان و این بخش به منظور رفع بخشی از مشکلات و همچنین تلاش برای دریافت اعتبارات برای انجام پروژه های مختلف تأکید کرد.

قاسم نژاد با اشاره به لزوم همدلی و همکاری میان مردم و مسئولین برای حل مشکلات، خواستار پاسخگویی ادارات به مردم و همچنین تلاش روزافزون برای بهبود عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به آنها شدند.

فرماندار شهرستان با اشاره به برنامه حضور استاندار گیلان و دعوت از ایشان برای مشاهده وضعیت پروژه های بازسازی خسارات سیل، بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات شهرستان تأکید کرد.

وی با پرداختن به این که دعوت از مسئولین ارشد استانی به شهرستان از برنامه های فرمانداری است، به اهمیت تعامل با مردم و همچنین شنیدن مطالبات و تقاضاهای ایشان اشاره کرد.

به گزارش خط قرمز ، قاسم نژاد ضمن اشاره به خدمات و اعتبارات جذب شده از جمله اقدامات اداره توزیع برق و اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی برای آن و افزایش اعتبارات تا ۸ میلیارد تومان برای اداره آب و فاضلاب روستایی افزود: ارائه خدمات به مردم ادامه خواهد داشت و همچنین این نشست ها با مردم به منظور شنیدن صدای آنها و انعکاس مطالبات به ادارات ادامه خواهد داشت.

فرماندار فومن در رابطه با عمده مطالبات مردم به اداراتی از جمله منابع طبیعی، محیط زیست و بنیاد مسکن اشاره کرد و از رؤسای این ادارات خواست که پاسخگویی به مردم را در اولویت کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام افتخاری نماینده شهرستان، در این نشست با ابراز امیدواری به حل شدن مشکلات در کنار همدیگر با همدلی مردم و دولت، آینده شهرستان را روشن عنوان کرد.

وی با اشاره به تلاش مستمر و بی وقفه مسئولین برای خدمات رسانی به مردم شهرستان فومن، مطالبه گری را حق مشروع مردم و پاسخ به آنها را وظیفه مسئولین دانست.

نماینده شهرستانهای فومن و شفت با پرداختن به مشکلات بخش سردار جنگل و در کل شهرستان، به مسأله پل ورودی شهر فومن پرداخت و از مذاکره مستقیم خود با رئیس جمهور برای پیگیری مسائل این پروژه خبر داد.

نماینده مردم فومن و شفت به تقاضاهای مردمی و لزوم بازنگری در ۵۷ طرح هادی روستایی پرداخت و از اجرای بازنگری ۱۰ طرح هادی در زمان حاضر و همچنین افزایش این رقم خبر داد.

افتخاری با بیان این که هدف از نشست امروز، رسیدگی به مشکلات و شنیدن صدای مردم از نزدیک است، بر تعهد خود و سایر مسئولین به پاسخگویی به مطالبات مردم تأکید کرد.

یوسف منتظری بخشدار سردارجنگل با اشاره به پتانسیل گردشگری و سایر ظرفیت های بخش سردار جنگل از جمله کریدور ارتباطی فومن ـ ماسوله، خواستار توجه بیشتر به قابلیت های منطقه شد و افزود: محرومیت این بخش شایسته مردم سردارجنگل نبوده و بر این باور هستیم که باید حداکثر تلاش با بهره گیری از تمام ظرفیت ها جهت ارتقای جایگاه بخش از حیث جذب اعتبار و منابع با کمک دهیاران و شوراها صورت پذیرد.

وی افزود: توجه به بخش گردشگری و توسعه کشاورزی و دامداری در این منطقه، موجب افزایش اشتغال و رونق اقتصادی و بهبود معیشت خانوارها خواهد شد.

در ادامه رؤسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری، آب و فاضلاب روستایی و توزیع برق شهرستان فومن با ارائه توضیحاتی درباره امورات مربوط به حاضرین، به پرسش های مطرح شده پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *