کد خبر: 10262
تاریخ انتشار: 3/بهمن/1397 - ساعت : ۱۶:۴۲

نشست بررسی مسائل و مشکلات تعاونی سهامی عام رایا در اداره کل تعاون استان برگزار شد

نشست بررسی مسائل و مشکلات تعاونی سهامی عام رایا در اداره کل تعاون استان برگزار شد

شرکتهای تعاونی سهامی عام نوعی از شرکتهاست که با توجه به محدودیت های قانون بخش تعاون و ضرورت جذب مشارکت های مردمی با رعایت قانون تجارت و در اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی تعریف گردید.

به گزارش خط قرمز- شرکتهای تعاونی سهامی عام رهپویان سبز اندیش رایا با همین تفکر در استان گیلان تشکیل شد و با توجه به اهمیت آن در بخش تعاون ، نظارت و توسعه آن در دستور کار ویژه مدیریت تعاون استان قرار گرفت.

به همین منظور روز دوشنبه یکم بهمن ماه جلسه ای با حضور مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی گیلان، مدیران تعاونی مذکور، تحویلداری مدیر تعاون استان ،شعبانی و علی پناه روسای ادارات نظارت و توسعه تعاونی ها،آزاد عقیده کارشناس مسئول نظارت و عطری کارشناس تعاون تشکیل شدو گزارشی از بازدید نظارتی به عمل آمده از تعاونی مذکور طرح و سپس مدیران تعاونی به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.در ادامه علیزاده مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان گیلان رهنمودهایی را جهت شکوفایی هر چه بیشتر تعاونی مطرح و مقرر گردید حل مشکل اخذ تسهیلات تعاونی مذکور به صورت ویژه پیگیری گردد.

ضمن آنکه مدیران تعاونی نیز تقاضا نمودند هر چه بیشتر از نظرات کارشناسان اداره کل در جهت حل مشکلات و ارتقا شرکت بهره برداری نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *