کد خبر: 6548
تاریخ انتشار: 14/آذر/1397 - ساعت : 17:09

نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت از 15 آذر تا 15 دی ماه برگزار می‌شود

نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت از 15 آذر تا 15 دی ماه برگزار می‌شود

از 15 آذر تا 15 دی ماه برگزار می‌شود؛نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت
به گزارش خط قرمز دبیر شورای سیاستگذاری و راهبری نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت از برگزاری این رویداد از تاریخ 15 آذر تا 15 دی ماه خبر داد.

دکتر نوروزیان دبیر شورای سیاستگذاری و راهبری رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: رویداد هم‌اندیشی نام بستر نوآوری بازی است که در سازمان بیمه سلامت فراهم شده است. در این مسابقه علمی ابتدا مشکلات موجود در عرصه خدمات بیمه سلامت از واحدهای تخصصی احصا و با همفکری خبرگان تبدیل به مساله یا مساله‌های شفاف و قابل اندازه‌گیری و ارزیابی شد.

وی ادامه داد: برای رسیدن به جواب کاربردی، فرآیندهای یک مسابقه علمی در قالب یک مدل مفهومی سه مرحله‌ای شامل نیاز‌سنجی، شناسایی ایده‌ها و برگزاری رویداد طراحی شده تا مسیر حرکت مسابقه دهندگان به سمت جواب به صورت مطلوب هموار شود.

دبیر شورای سیاستگذاری رویداد هم اندیشی عنوان کرد: برای اجرای هر چه بهتر این رویداد ساختار سازمانی با مدیریت شورای سیاستگذاری و راهبردی و همکاری اعضای دو کمیته علمی و اجرایی تدوین و شروع به کار کرد که در این ساختار از تجربه و دانش افراد صاحب‌نظر و متخصص در حوزه خدمات بیمه سلامت برای داوری و برگزاری این مسابقه علمی بهره‌مند خواهیم شد.

وی گفت: این رویداد دارای 6 محور اصلی با عناوین آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه‌ای، قوانین و مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت است و ذیل هر یک از عناوین مسائلی طراحی شده است.

به گزارش خط قرمز دبیر شورای سیاستگذاری رویداد هم اندیشی افزود: در این رویداد که از 15 آذر تا 15 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، جوایز مناسبی طراحی شد تا به این صورت هم سازمان بیمه سلامت به بهترین راه‌حل برای مسائل خود دست یابد و هم مسابقه دهندگان با داوری معیارمند می‌توانند از جوایز در نظر گرفته شده استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ارزیابی و انتخاب ایده‌ها از 15 دی ماه تا 15 بهمن ماه و برگزاری جلسه جمع‌بندی و اختتامیه پایان بهمن ماه صورت خواهد گرفت، بیان کرد: اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور، کارکنان و بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت ایران، پزشکان و متخصصان، کارکنان مراکز تشخیصی و درمانی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت از مخاطبین اصلی رویداد هم‌اندیشی هستند که علاقه‌مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت رویداد به آدرسwww.shareidea.ihio.gov.ir مراجعه فرمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *