کد خبر: 10726
تاریخ انتشار: 9/بهمن/1397 - ساعت : ۱۴:۴۹

نخستین دفتر استانی خبرگزاری بسیج در رشت افتتاح شد

نخستین دفتر استانی خبرگزاری بسیج در رشت افتتاح شد

مراسم افتتاح نخستین دفتر استانی خبرگزاری بسیج کشور با حضور مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در رشت برگزار شد.

مراسم افتتاح نخستین دفتر استانی خبرگزاری بسیج کشور صبح امروز در رشت برگزار شد.

به گزارش خط قرمز ، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به اینکه مردم باید بدانند که امنیت آنها چگونه تامین می‌شود اظهار داشت: معرفی درست خدمات سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف به مردم حائز اهمیت است.

حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین محمدرضا تویسرکانی با مهم برشمردن نقش سپاه و بسیج در جامعه گفت: افزایش منزلت و مقبولیت سپاه و بسیج در جامعه باعث تعمیق مرجعیت این دو نهاد شده و تاثیرگذاری آنها را بیشتر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان سپاه و بسیج باید از اتفاقات جامعه با خبر باشند خاطرنشان کرد: نقطه نظرات و مشکلات مردم باید از طریق روابط عمومی این دو نهاد به گوش مسئولان سپاه و بسیج برسد.

تویسرکانی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که بین مردم و سپاه جدایی افکند افزود: مردم سرمایه اصلی ما هستند و باید با اتحاد و همبستگی دشمن را از خود ناامید کرده و نقشه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر رابطه مردم و سپاه و بسیج گفت: خبرگزاری بسیج با خبرنگاران خود مهم‌ترین نقش در انعکاس مشکلات جامعه و تقویت همبستگی بین سپاه و مردم را دارد.

وی ضمن تشکر از زحمات افراد برای افتتاح این خبرگزاری تصریح کرد: امیدوارم خداوند متعال محبت و همبستگی بین مردم و مسئولان را تقویت کند تا همه با هم برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش کنیم.

به گزارش تسنیم، خبرگزاری بسیج به‌منظور پوشش اخبار مربوط به سپاه و بسیج و انعکاس خدمات این دو نهاد در حوزه‌های محتلف مانند محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی تشکیل شد.

حجم خدمات سپاه و بسیج در حوزه‌های مختلف زیاد است و با وجود مساعدت سایر خبرگزاری‌ها در انعکاس این اخبار باز هم بخشی از این زحمات دیده نمی‌شد.

برای این منظور روز گذشته 80 خبرنگار بسیجی از سراسر استان گیلان در رشت آموزش‌های لازم را فرا گرفته و صبح امروز نخستین دفتر استانی خبرگزاری بسیج در رشت افتتاح شد؛ خبرگزاری بسیج هنوز در هیچ استانی به جز گیلان دفتر ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *