کد خبر: 9823
تاریخ انتشار: 27/دی/1397 - ساعت : ۲۳:۱۰

نحوه توزیع اقلام حمایتی دولت در گیلان کنترل می‌شود

نحوه توزیع اقلام حمایتی دولت در گیلان کنترل می‌شود

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت:‌ نحوه توزیع اقلام و کالاهای اساسی حمایتی دولت در آستانه فرا رسیدن ایام عید نوروز کنترل و نظارت می‌شود.

به گزارش خط قرمز ، فرهاد دلق‌پوش  در جلسه کمیسیون نظارت مرکز گیلان در رشت اظهار داشت: نحوه توزیع اقلام و کالاهای اساسی حمایتی دولت در آستانه فرا رسیدن ایام عید نوروز توسط بارزرسان اتاق‌های اصناف کنترل و نظارت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان از ارائه تخفیف‌های ویژه در بازار به مناسبت فرا رسیدن ایام بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و عنوان کرد: از تمام اصناف و بازاریان تقاضا داریم ضمن آذین‌‌بندی معابر محل کسب خود برای مشتریان تخفیفات ویژه قائل شوند.

دلق‌پوش به برگزاری جلسه‌ای مشترک بین سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان و اتاق‌های اصناف استان در شهرستان لاهیجان سخن گفت و تصریح کرد: حل مشکلات ‌عدیده موجود در سطح بازار، برطرف کردن معضلات واحدهای صنفی و اجرای قانون در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی بر لزوم ارتقاء فرآیندهای مربوط به نظارت و پایش بازار تأکید کرد و ابراز داشت: ارائه آموزش‌های لازم در زمینه نحوه اعمال نظارت‌ها در سطح بازار و برگزاری انواع سمینارهای آموزشی در قالب کمیسیون نظارت مرتبط می‌تواند در اجرای بهتر قانون توسط بازرسان به نحو مطلوبی کمک کند.

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان نقش‌آفرینی اتاق‌های اصناف در فعل و انفعالات بازار را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: نظارت‌های عالیه و سیاست‌گذاری در حوزه نحوه اعمال نظارت‌ها بر عهده سازمان صمت است و اتاق‌های اصناف باید در این جهت ساماندهی بازار را انجام دهند.

دلق‌پوش بر فعال‌تر کردن فعالیت‌های کمیسیون نظارت تأکید کرد و اظهار داشت: اگر فعالیت‌های این کمیسیون را در مسیر اهداف تعیین شده‌اش به نحو هوشمندانه‌ای ترسیم و اجرایی کنیم بدون شک نتایج آن جهت رفع مشکلات موجود در سطح بازار و کیفیت خدمات اصناف می‌تواند مؤثر واقع شود.

انتهای پیام/ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *