کد خبر: 5112
تاریخ انتشار: 26/آبان/1397 - ساعت : ۱۵:۱۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان؛ از کتاب در مسیر گره گشایی جامعه بهره‌گیری شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان؛ از کتاب در مسیر گره گشایی جامعه بهره‌گیری شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بر ضرورت توجه به اندیشه‌ها و تجربه های موفق که از طریق کتاب منتشر می شود گفت: از کتاب به عنوان یک ذخیره ارزشمند در مسیر گره گشایی جامعه بهره‌گیری شود.

به گزارش خط قرمز ، علی اصغر جمشید نژاد در آیین افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان با قدردانی از مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهادهای فرهنگی استان افزود: اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست و در این مسیر نیازمند توجه جدی هستیم.

وی بر لزوم توجه نویسندگان به انتشار کتاب متناسب با شرایط جامعه تاکید و تصریح کرد: امیدواریم شاهد اثرگذاری اندیشه ها بر تصمیم گیری ها باشیم.

مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تاکید بر ترویج کتابخوانی از سنین پایه گفت: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی عزم همگانی را می طلبد.

علی غیاثی با اشاره به اینکه مسائل پرورشی از آموزش جدایی‌ناپذیر است اظهار داشت: وجود کتابخانه در مدارس، رونق کتابخوانی با حضور دانش آموزان را به دنبال دارد.

به گزارش خط قرمز ، غلامعلی جعفرزاده از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید چراغ کتاب در کتابخانه ها خاموش شود گفت: از ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در تدوین بودجه ۹۸ بیش از گذشته حمایت می کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به برگزاری مستمر نمایشگاه کتاب در گیلان از سال ۱۳۸۱ اشاره کرد و افزود: در نمایشگاه امسال گیلان ۴۰۰ ناشر از سراسر کشور حضور دارند.

چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان از امروز تا اول آذر از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب آماده بازدید علاقمندان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *