کد خبر: 10775
تاریخ انتشار: 10/بهمن/1397 - ساعت : ۱۲:۵۴

مطالبه‌گری از مسئولان و مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت گردان عمار

مطالبه‌گری از مسئولان و مبارزه با مفاسد اقتصادی اولویت گردان عمار

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان مطالبه‌گری از مسئولان و مبارزه با مفاسد اقتصادی، اداری و فقر را مهم ترین اولویت گردان عمار در این استان عنوان کرد.

به گزارش خط قرمز ،  حجت الاسلام غلامحسن تسخیری با گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) و شهیدان و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهارکرد: با پیگیری و تلاش‌های نیروهای انقلابی، بسیج طلاب گردان عمار در استان گیلان همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی راه اندازی شد.

وی در ادامه هدف از شکل‌گیری گردان فرهنگی طلاب را پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دانست و تصریح‌کرد: انسجام نیروهای انقلابی و ارزشی در جامعه بزرگ روحانیت که نقش موثری با همرامی و مشارکت‌ مردمی در شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشته‌اند یکی دیگر از اهداف این گردان است.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه خدمت به مردم ایران به ویژه گیلان یکی از مهمترین اهداف تشکیل این گردان است، افزود: گردان فرهنگی عمار تلاش می کند تا با ادای تکلیف دینی و اجتماعی در جامعه اسلامی نقش موثری داشته باشد.

وی مطالبه‌گری از مسئولان را یکی از نقش‌های بسیار موثر این گردان دانست و گفت: مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی و فقر در استانی که ظرفیت‌های بالایی دارد از اولویت‌های بسیج طلاب گردان عمار است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان ادامه داد: گردان عمار به عنوان یک گردان انقلابی و طلبه در راستای کمک به مردم استان گیلان گام برمی دارد.

وحدت و خدمت به مردم شعار گردان عمار

در ادامه این نشست فرمانده گردان فرهنگی عمار با اشاره به اینکه برای نفوذ و استحاله تمام تمرکز دشمن بروی دستگاه‌های مدیریتی و یا نفوذ در نخبگان دانشگاهی است، اظهارکرد: روحانیت به عنوان یک قشر جریان ساز و مطمئن‌ترین جریان تاثیرگذار بر روی مردم است.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ و جداکردن روحانیت از مردم هستند، گفت: کم کردن کارکرد جریان روحانیت به کم رنگ شدن مبانی دینی و تبلور خشم در میان مردم و کشاندن آنها به خیابان‌ها و قرار گرفت در برابر نظام کمک می‌کند.

وی با اشاره به اینکه نقش عالمان دینی در روایات صیانت از خود و مردم است، ادامه داد: گردان عمار در مرحله اول با شناسایی طلاب و روحانیون و کارکرد آنها در راستای تحقق انتظارات مردمی از روحانیت گام برمی دارد.

حجت الاسلام سلیمانی به فلسفه اصلی تشکیل گردان عمار اشاره و فعال کردن کارکرد روحانیون در عرصه‌ها مختلف دینی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از جمله حوزه های فعالیتی گردان عمار عنوان و بیان‌کرد: در این گردان با سه محور معرفت، بصیرت و رزم و جهاد برای خدمت به مردم گام برمی داریم.

وی با بیان اینکه وحدت و خدمت به مردم هدف و شعار این گردان است، تصریح کرد: امیدواریم با شناسایی طلاب مستعد و حمایت حوزه‌های علمیه و در رأس آنها سپاه پاسداران و سپاه قدس گیلان نقش موثری ایفا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *