کد خبر: 3634
تاریخ انتشار: 5/آبان/1397 - ساعت : ۱۳:۱۶

کاظم دلخوش :مشکلات بازار ارز و سکه با تغییر وزرا حل نمی شود

کاظم دلخوش :مشکلات بازار ارز و سکه با تغییر وزرا حل نمی شود

نماینده صومعه سرا : مشکلات بازار ارز و سکه با تغییر وزرا حل نمی شود

شرایط مربوط به بازار ارز و سکه به‌عنوان مؤلفه‌ای بسیار تأثیرگذار در دست وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت نیست بنابراین هر وزیری که برای این وزارتخانه معرفی و منصوب شود مشکلات موجود حل‌و فصل نمی‌شود.

به گزارش خط قرمز ، سیدکاظم دلخوش اظهار داشت:‌ مباحث اقتصادی و بسیاری از مشکلات و چالش‌های فعلی جامعه به‌ویژه در شش‌ماهه نخست امسال ریشه در مسائل پیچیده‌تری دارد و به‌اعتقاد بنده تغییر یک یا چند وزیر رویکردهای اقتصادی را دچار تغییرات اساسی نمی‌کند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس تصریح کرد:‌ در مورد برخی وزرا از جمله وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت مسائلی پیرامون فرار وی از عدم پاسخگویی به نمایندگان مجلس شایع شده که البته صحت ندارد زیرا تمامی وزرا تاکنون در برابر مجلس و پاسخ به شبهات مطروحه رویه مثبتی داشته‌اند.

دلخوش با بیان اینکه قضیه استیضاح شریعتمداری در مجلس مطرح نشده بود افزود:‌ مجلس عزمی برای کشاندن وی به صحن علنی نداشت از آن سو رئیس‌جمهور نیز قبل از شکل‌گیری هر جریانی ضمن قبول استعفای وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت او را برای پست دیگری به مجلس معرفی کرد.

به گزارش خط قرمز ،  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعمال تغییر و تحولات در بدنه دولت را ضامن ایجاد شرایط مطلوب در حوزه اقتصادی ندانست و گفت:‌ به‌اعتقاد بنده چالش‌های فراروی اقتصاد کشور به‌گونه‌ای است که نمی‌توان انتظار داشت با خروج و ورود فرد جدیدی مشکلات فعلی برطرف شوند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس در پاسخ به موضوع احتمال استعفای وزیر امور خارجه نیز اظهار داشت:‌ بنده در این مورد اطلاع چندان دقیقی ندارم اما با توجه به حضورم در جلسات مجلس،‌ کمیسیون‌ها و سایر حوزه‌های مرتبط دیگر تاکنون سخنی در این مورد نشنیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *