کد خبر: 7176
تاریخ انتشار: 22/آذر/1397 - ساعت : ۲۰:۴۹

مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ جوانان کشور در رشت آغاز شد

مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ جوانان کشور در رشت آغاز شد

مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ جوانان کشور از عصر چهارشنبه در رشت آغاز شد.

به گزارش خط قرمز ، در این دوره از رقابت ها ، تیم های بسکتبال جوانان خانه بسکتبال رشت ، پارسه تهران ، آکادمی 24 مشهد و فراز تهران حضور دارند که به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند.
در اولین دیدار برگزار شده این دوره از رقابت ها ، تیم های بسکتبال جوانان پارسه و فراز تهران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال جوانان فراز تهران با نتیجه 77 بر 56 حریفش را شکست داد تا این مسابقات را با پیروزی آغاز کند.
رقابت های بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور به مدت سه روز در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت برگزار می شود که در نهایت تیم های اول و دوم این گروه به مرحله بعدی این رقابت ها صعود خواهند کرد.
سرپرست هیات بسکتبال استان در خصوص برگزاری این مسابقات نیز گفت: رقابت بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور در هشت گروه برگزار می شود که گیلان یکی از میزبانان مرحله اول این رقابت هاست.
محمد رفیعی افزود: در پایان نیز دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد که در این مرحله نیز 16 تیم راه یافته به مرحله دوم در چهار گروه با هم به رقابت می پردازند تا در نهایت تیم های برتر این مسابقات معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *