کد خبر: 877
تاریخ انتشار: 10/مهر/1397 - ساعت : ۲۰:۳۶

مریم بخشی :ورزشکاران گیلان به‌لحاظ زیرساخت‌های ورزشی در مضیقه هستند

مریم بخشی :ورزشکاران گیلان به‌لحاظ زیرساخت‌های ورزشی در مضیقه هستند

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه ورزشکاران استان گیلان به‌لحاظ زیرساخت‌های ورزشی در مضیقه هستند گفت: با توجه به شرایط اقتصادی پیش‌آمده پیمان‌کاران در تهیه مصالح ساختمانی طرح‌های ورزشی با مشکل مواجه شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری خط قرمز و به نقل از تابناک ” مریم بخشی در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی اداره ورزش و جوانان آستارا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تلاش هستیم عملیات تجهیز زمین فوتبال ورزشگاه وحدت شهرستان آستارا به چمن مصنوعی تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان مجتمع تختی شهرستان لاهیجان، پیست دوچرخه‌سواری واقع در شهرستان رشت، مجموعه ورزشی رستم‌آباد و استخر ماسال و سیاهکل را از دیگر طرح‌های آماده بهره‌برداری در دهه فجر امسال اعلام کرد.

وی بابیان اینکه در سطح استان گیلان حدود 130 هزار ورزشکار سازمان‌یافته داریم که حدود 34 درصد آن را بانوان تشکیل می‌دهند افزود: استان گیلان به‌واسطه این تعداد ورزشکار سازمان‌یافته در بین دیگر استان‌های کشور در جایگاه سوم قرار دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه به‌لحاظ سرانه ورزشی با مشکل مواجه هستیم تصریح کرد: ورزشکاران استان گیلان به‌لحاظ زیرساخت‌های ورزشی در مضیقه بوده و با توجه به شرایط اقتصادی پیش‌آمده پیمان‌کاران در تهیه مصالح ساختمانی طرح‌های ورزشی با مشکل مواجه شده‌اند.

بخشی بابیان اینکه 12 ورزشکار به بازی‌های آسیایی و هشت ورزشکار به بازی‌های پاراآسیایی دعوت شده‌اند و این نشان می‌دهد که استان گیلان به‌لحاظ قهرمانی و همگانی حرف برای گفتن دارد گفت: امیدواریم با بهتر شدن زیرساخت‌های ورزشی تعداد نمایندگان ما در بازی‌های آسیایی افزایش یابد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *