کد خبر: 7445
تاریخ انتشار: 26/آذر/1397 - ساعت : ۱۷:۰۲

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت شهید تندگویان شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت شهید تندگویان شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرکت گاز استان گیلان با حضور سرهنگ احمدی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان و هیأت همراه ، حسن اکبر مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان، معاونین شرکت و اعضای شورای بسیج برگزار شد.

به گزارش خط قرمز – در ابتدای این مراسم مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه با بیان آیه شریفه «و اعدو لهم …» که در نشان سپاه پاسداران نیز نقش بسته است گفت: حضور با اقتدار بسیجیان و کارکنان بسیجی در طی 40 سال انقلاب اسلامی در صحنه های مختلف و بویژه در شرایط دشوار و بحرانی کشور هموار ه تعیین کننده بوده است.

مهندس اکبر نقش بسیج در اجرای بخشنامه معاون اول رئیس جمهور در خصوص نظارت بر پایش دمای ادارات و سازمانهای دولتی را بعنوان نمونه موفق عملکرد بسیج دانست که توانسته ظرفیت های بالقوه را به بالفعل تبدیل نماید.

سپس سرهنگ احمدی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون بسیج گفت: بسیج برگرفته از آحاد مردم است که دل به خدمت برای مردم دارند و فارغ از هر گونه جناح بندی، رسته و یا گروه های خاص، تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی بدون منت به مردم یکی از وظایف بسیج است.

به گزارش خط قرمز سرهنگ احمدی اظهار داشت : بسیج یک نیروی فرا جناحی و راهبردی در تمام زمینه ها است که بدون منت و ایثارگرانه در کنار مسئولین و مردم قرار دارد و موفقیت کشور نیز در گرو فرهنگ بسیجی می باشد.

وی ضمن قدردانی از همکاری و مساعدت مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: پایگاه بسیج شرکت گاز استان گیلان همواره عملکرد موفقی داشته و یکی از پایگاه های موفق استان می باشد.

در ادامه سیروس عباسی فرمانده سابق پایگاه بسیج شرکت گاز با قرائت فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص بسیج، از مسئولین و اعضای شورای بسیج که در طی دوره فرماندهی ایشان همکاری داشتند تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش خط قرمز – سپس محمدنقی اسماعیل زاده فرمانده جدید پایگاه بسیج شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و حاضرین با اشاره به تأسیس بسیج شرکت گاز در سال 1373 اظهار داشت: بحمدالله در حال حاظر بیش از 500 نفر از کارکنان عضو بسیج می باشند و در واقع همه مسئولین و کارکنان این شرکت بسیجی هستند و در راستای خدمات رسانی به مردم و حضور در صحنه های حساس سیاسی و مأموریت های مختلف کاری وظایف محوله را با عشق و بسیجی وار انجام می دهند.

وی با تقدیر از زحمات فرماندهان قبلی پایگاه گفت: تمام کارهای انجام شده در بسیج با حمایت همه جانبه مدیران محترم عامل بوده و انشاالله در ادامه نیز بتوانیم با همکاری یکدیگر کارها را به پیش ببریم.

در پایان جلسه حکم فرماندهی پایگاه بسیج شرکت گاز که از سوی سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان صادر شده بود پس از قرائت به آقای اسماعیل زاده تقدیم گردید. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *