کد خبر: 23395
تاریخ انتشار: 17/مرداد/1398 - ساعت : 20:56

مراسم تجلیل شهردار بندرانزلی از خبرنگاران برگزار شد

مراسم تجلیل شهردار بندرانزلی از خبرنگاران برگزار شد


مراسم رونمایی از تشک نجات آتشنشانی و تجلیل از خبرنگاران در ستاد فرماندهی آتشنشانی شهرداری بندرانزلی برگزار شد.


دکتر حسن پورقربان شهردار بندرانزلی ضمن تبریک و تهنیت 17 مرداد روز خبرنگار عنوان نمود: اگر کانونی وجود داشته باشد که خبرنگاران کنار هم جمع شوند این آمادگی را داریم که چنین جایگاهی را در اختیار خبرنگاران قرار دهیم.

وی تصریح نمود: با توجه به اینکه در ماه آینده هفته دولت را در پیش داریم پروژه هایمان را در آن روز به استحضار شهروندان و خبرنگاران خواهیم رساند.
شهردار انزلی خاطرنشان کرد: در سال جدید علی رغم مشکلات عدیده با هماهنگی اعضای محترم شورای شهر به شدت کارها را پی گیری نموده ایم و پروژه های خوبی تا به امروز انجام شده است.
دکتر پورقربان عنوان نمود: تمام مراحل اجرایی ایستگاه دوم آتشنشانی که در شهرداری ناحیه یک در حال احداث می باشد، توسط نیروهای زحمتکش آتشنشانی انجام شده که کمال تشکر و قدردانی را از این عزیزان می دارم.
وی افزود: پروژه آسفالت در نواحی مختلف شهر در حال انجام است و بیش از 15 هزار متر مربع از معابر شهر آسفالت شده است و با توجه به اینکه پیشبینی بارندگی شدید را در ماه های آتی داریم برنامه ریزی خوبی از سمت معاونت خدمات شهری بندرانزلی صورت پذیرفته است و جلسات متعددی برگزار نمودیم و نقاط آبگیر شهر شناسایی شده است.
شهردار انزلی عنوان نمود: حدود ۳ کیلومتر از فاضلاب ها و انهار شهر توسط پرسنل شهرداری و پیمانکارهای مربوطه لایروبی شده است.
وی افزود: چند نقطه آبگیر شناسایی شده، نیاز به لوله گذاری دارد که این موضوع نیز را پیگیری نموده ایم و امیدواریم بتوانیم به موقع این پروژه ها را اجرا نماییم.
دکتر پورقربان با بیان اینکه خرید چند دستگاه مینیبوس در دستور کار قرار گرفته اظهار نمود: این موضوع از طریق سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کشور این موضوع در حال پی گیری است.
وی افزود: ساخت پارک سوسر در حال انجام است و در چندین ناحیه دیگر نیز مطالعات اولیه و طراحی صورت گرفته است.
شهردار انزلی عنوان نمود: تجهیز گلخانه و محوطه سازی مرکز بازدید تالاب نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: بحث احشام سرگردان که دغدغه مردک نیز بوده با پیگیری های جناب دادستان و آقای فرماندار، عملیات اجرایی حصار کشی زمین انجام شده است و مراحل بعدی تکمیل آن نیز در حال پیگیری است.
دکترپورقربان در پایان گفت: تجهیز و تکمیل علایم رانندگی سطح شهر نسبت به گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *