کد خبر: 11515
تاریخ انتشار: 18/بهمن/1397 - ساعت : ۱۸:۳۸

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان : ثبت نام 2 هزار نفر به عنوان خادم یار آستان قدس رضوی

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان : ثبت نام 2 هزار نفر به عنوان خادم یار آستان قدس رضوی

حجت الاسلام سعید مهدوی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اظهار کرد: درگیلان ۲هزار نفر به‌عنوان خادم‌یار آستان قدس رضوی ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش خط قرمز ، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان با بیان اینکه طرح پویش به وقت خادمی در گیلان به مناسبت ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان برگزار می‌شود، گفت: در این طرح هر یک از خادم‌یاران آستان قدس رضوی به اندازه وسع خود می‌توانند بین پنج الی 14 پرس غذا توزیع کنند.

وی ادامه داد: این طرح پنجشنبه( 18 بهمن) در سراسر گیلان اجرا وبیش از 10 هزار غذا بین محرومان کم‌بضاعت گیلان توزیع خواهد شد.

مدیر آستان قدس رضوی گیلان تصریح کرد: عموم مردم و خیران گیلانی می‌توانند جهت اهدا نذورات خود از جمله خانه، زمین و …. را با هدف وقف امام رضا(عیله السلام) به آستان قدس رضوی و یا دفاتر این آستان در شهرستان‌های استان مراجعه کنند.

مهدوی خاطرنشان کرد: علاقمندان به عضویت در آستان قدس رضوی می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی aqr.ir ثبت‌نام کنند.

وی افزود: جامعه هدف محرومین توسط سازمان‌های حمایتی از جمله کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و همچنین توسط گروه‌های جهادی مشخص و بین ایرن افراد و یا به طور تصادفی در مناطق محروم توزیع می‌شود.

مدیر آستان قدس رضوی گیلان تصریح کرد: با توجه به اینکه تورم در جامعه با عدم مدیریت در حال افزایش و گوشت و دیگر مایحتاج ضروری مردم با نوسانات قیمتی مواجه است با کمک خیرین و عموم مردم می توان از فشارهای وارده بر قشر محروم جامعه جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *