کد خبر: 8538
تاریخ انتشار: 10/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۳۰

مدیر عامل شرکت گاز گیلان خبر داد: بیش از 120 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان

مدیر عامل شرکت گاز گیلان خبر داد: بیش از 120 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در پاییز امسال بیش از 3 هزار و 700 انشعاب گاز نصب و بالغ بر 120 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در استان به انجام رسانده است.

به گزارش خط قرمز – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این موضوع که در پاییز امسال 120 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در استان انجام شده است اظهار داشت: 90 درصد از این مقدار شبکه گذاری در راستای اجرای پرو،ه های بند «ق» صورت پذیرفته و در حدود 10 درصد از این میزان مربوط به اجرای حفرات خالی شهرها و روستاها می باشد.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه قبل از انقلاب اسلامی خط لوله سراسری گاز برای انتقال گاز جنوب کشور به شوروی سابق از استان گیلان عبور کرده بود لیکن هیچگونه عملیات گازرسانی در سطح استان به انجام نرسیده بود ولی بحمدالله پس از انقلاب شکوهمند اسلامی شرکت گاز بیش از 20 هزار و400 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در اقصی نقاط استان به انجام رسانده است.

به گزارش خط قرمز – مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه با بیان اینکه در پاییز امسال بیش از 3 هزار و 700 انشعاب گاز در استان نصب شده است اظهار داشت: با نصب این تعداد انشعاب مجموع انشعابات گاز در استان گیلان به 576 هزار انشعاب افزایش یافته است و این مسئله وظیفه همکاران ما را در زمینه نگهداری و تعمیرات خطیرتر از گذشته می سازد.

مهندس اکبر در پایان از همه مشترکین شرکت گاز درخواست نمود تا با صرفه جویی و استفاده از پوشش مناسب در فصل زمستان امکان بهره مندی پایدار از گاز طبیعی را برای تمامی حوزه های مصرف فراهم سازند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *