کد خبر: 6330
تاریخ انتشار: 12/آذر/1397 - ساعت : ۱۶:۳۸

مدیر عامل شرکت گاز گیلان:در آبانماه سال جاری 25 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در 86 روستای گیلان به انجام رسیده است

مدیر عامل شرکت گاز گیلان:در آبانماه سال جاری 25 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در 86 روستای گیلان به انجام رسیده است

در آبانماه سال جاری 25 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در 86 روستای گیلان به انجام رسیده است.


به گزارش خط قرمز – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای 25 کلیومتر عملیات شبکه گذاری در آبانماه سال جاری در استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: 88 درصد این عملیات در روستاهای استان و در قالب بند«ق» صورت گرفته و با اجرای آن مجموع طول شبکه گاز در استان به 20 هزار و 433 کلیومتر افزایش یافته است.

مهندس اکبر در ادامه از نصب 1361 انشعاب جدید گاز در آبان ماه خبر داد و گفت: با نصب این تعداد انشعاب مجموع انشعابات گاز استان به 577 هزار عدد رسیده است.

وی با اشاره به گازرسانی گسترده به سراسر نقاط استان گفت: وجود بیش از 20 هزار کیلومترشبکه و 577 هزار انشعاب گاز در استان، وظیفه همکارانم را در جهت پایش و نگهداری تاسیسات گاز خطیرتر از گذشته می سازد.

به گزارش خط قرمز مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با بیان اینکه برای رسیدن گاز به منازل مردم تلاش های فراوانی صورت گرفته و می گیرد، از کلیه مشترکین گاز درخواست نمود تا با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی علاوه بر حفظ این نعمت الهی برای نسل های آینده، در جهت کاهش هزینه های گازبها و کمک به اقتصاد خانوار کوشا باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *