کد خبر: 4342
تاریخ انتشار: 14/آبان/1397 - ساعت : ۲۰:۴۲

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان : شرکت گاز گیلان جز 5 شرکت برتر گاز کشور است

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان : شرکت گاز گیلان جز 5 شرکت برتر گاز کشور است

از ۵۲ شهر استان گیلان  ۵۱ شهر گاز دار هستند 
به گزارش خط قرمز حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه با این مقدمه که شما خبرنگاران همراه ما هستید و ما شما را سربازان جنگ نرم می دانیم گفت: استان گیلان ۵۲شهر را داراست که ۵۱ شهر آن بجز ماسوله که امکان گاز رسانی آن وجود ندارد ، دارای گاز هستند وی افزود شهرهای استان گیلان ۹۷/۹۹درصد از نعمت گاز بهره مند هستند که این رقم در سطح شهری از نرم کشور بالاتر است همچنین شاخصهای بهره مندی بخش روستایی استان ۲/۹۴ درصد میباشد که در این زمینه نیز گیلان از نرم کشوری بالاتر میباشد.
مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد : در ابتدای شروع کار دولت تدبیر و امید شاخص عملکرد بخش روستایی استان گیلان روی ۶۰٪ بوده که طی این چند سال اخیر این شاخص بیش از ٪۳۰ افزایش یافته است .

افزایش سرانه گاز  هر خانوار استان گیلان از ۶میلیون به ۱۲ میلیون
به گزارش خط قرمز ، مدیر عامل شرکت گاز استان گفت افزایش سرانه گاز  هر خانوار استان گیلان از ۶میلیون به ۱۲ خبر داد  و تصریح کرد که این افزایش سرانه ، گاز رسانی خیلی از روستاهارا شامل می شود.
وی تصریح کرد: شرکت گاز گیلان یک میلیون و سی هزار مشترک گاز دارد.
مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت:از سال گذشته تاکنون مرگ خاموش نداشتیم.اما سه مورد فوت انفجار به وقوع پیوسته است. مشارکت مردمی این چنین حوادثی را به صفر خواهد رساند.

شرکت گاز گیلان جز 5 شرکت برتر گاز کشور است
به گزارش خط قرمز ،اکبر خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون نسبت به سال گذشته شاهد کاهش 3درصدی مصرف گاز در استان هستیم.
وی با بیان اینکه شرکت گاز گیلان جز 5 شرکت برتر گاز کشور است، گفت: ارتقای خدمات کمی و کیفی از مهمترین اهداف این شرکت است.
اکبر با بیان اینکه افزایش قیمت گاز در استان لحاظ نشده است و ما نمره قبولی را گرفته ایم، افزود: مناطق کشور به اقلیم های مختلف تقسیم بندی شده اند و به این ترتیب با توجه برودت هوا امکان استفاده بیشتر از گاز در اقلیم های سرد وجود دارد. برخی از شهرهای گیلان از جمله جیرنده و پره سر در اقلیم سرد قرار دارند.
مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: از فردا تا 15 فرودین سال بعد، فصل سرد امسال شروع می شود.


گزارش خط قرمز حسین اکبر آسیب ها به تاسیسات گاز رسانی را در تالش، رودسر، لاهیجان، صومعه سرا، فومن، لنگرود و املش عنوان کرد و گفت: بمنظور ایمن سازی و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی گاز یک هزار و 412 خانوار روستایی در این شهرستان‌ها قطع شده بود که نیروهای امدادی اهتمام دارند با انجام تعمیرات و ایمن‌سازی، گاز 800 خانوار از این تعداد را وصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *