کد خبر: 6520
تاریخ انتشار: 14/آذر/1397 - ساعت : ۱۶:۱۲

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان :کارشناسان باید در فرایند توسعه ورزش استان نقش ارزنده تری ایفاء کنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان :کارشناسان باید در فرایند توسعه ورزش استان نقش ارزنده تری ایفاء کنند

به منظور دستیابی به اهداف بلند ورزش استان گیلان ونیز بهره مندی ازامتیازات ویژه ی این بخش، کارشناسان حوزه ورزش باید نقش ارزنده تری ایفا، کنند .


به گزارش خط قرمز ،مریم بخشی در جلسه راهبردی شورای ورزش استان گیلان که با حضور مسئولین ستادی این اداره کل برگزار شد ،روند روبه رشد ورزش گیلان رانسبت به مدت مشابه سال قبل خوب ارزیابی کرد و گفت :اگر چه میزان دریافتی های کارمندان حوزه ورزش همخوانی با دخل و خرج آنان ندارد ،اما این نکته اساسی باید در ذهن همه باشد که احساس وظیفه وادای دین به جامعه مهمترین اولویت هر فرد است .
وی با انتقاد از برخی کارمندان که در انجام وظایف خود سهل انگاری دارند ،خاطر نشان کرد :همه پذیرفته ایم که با شرایط موجود در چنین ساختاری فعالیت کنیم و این نافی آن نخواهد بود که با کم کاری و عدم احساس مسئولیت برروند روبه رشد امور خلل وارد کنیم .
وی در این زمینه کم اثر بودن برخی کارشناسان ورزش را مورد نقد قرار داد و تصریح کرد :میزان اثربخشی هر فردی در کارنامه اعمال او ثبت خواهد شد و این ایجاب می کند که با ادای دین به جامعه به رسالت واقعی خود عمل کنند .
بخشی انجام وظایف سازمانی و کسب روزی حلال را یک ارزش در جامعه برشمرد و تاکید کرد :باید کاری کنیم که مدیریت ها به خود اجازه ندهند از اهرم های قدرت و برخورد ها ی سخت اداری برای به کارگیری کارمندان شان استفاده کنند .
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان از همه ی کارمندان اداره کل ورزش و جوانان قدردانی کرد و گفت :باید با سخت کوشی ،دقت و وسواس به شکلی کار را به پیش ببریم که فرایند توسعه ورزش گیلان به بالاترین سطح کشور نزدیک شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *