کد خبر: 6310
تاریخ انتشار: 12/آذر/1397 - ساعت : ۱۵:۵۶

مدیرکل بنیاد شهید گیلان: در دوران دفاع مقدس توانستیم الگوی جدیدی با عنوان آزادی و جوانمردی را به دنیا معرفی کنیم

مدیرکل بنیاد شهید گیلان: در دوران دفاع مقدس توانستیم الگوی جدیدی با عنوان آزادی و جوانمردی را به دنیا معرفی کنیم

عبدالله پاکاری روز یکشنبه 11 آذر 97 در دیدار با جانباز 70 درصد «علیپور»، با بیان اینکه خدا بالاترین مقام و عزت را نصیب شهدا و جانبازان و خانواده‌های گرامی‌ آنان کرده است، گفت: در دوران دفاع مقدس توانستیم الگوی جدیدی با عنوان آزادی و جوانمردی را به دنیا معرفی کنیم.
خانواده شهدا و ایثارگران الگوی صبر و بردباری و افتخار ایران اسلامی هستند

به گزارش خط قرمز  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، عزت و اقتدار نظام اسلامی را برگرفته از خون شهدا و جانفشانی جانبازان دانست و اضافه کرد: ما آسایش و امنیت امروز مرزهای کشورمان را مدیون خون شهدا و جانبازان هستیم و ایثارگران و خانواده‌های آنان الگوی مناسبی برای نسل جوان هستند.
پاکاری، بصیرت را یکی از ویژگی‌های بارز ملت ایران دانست و اظهار کرد: شهدا و ایثارگران نمونه بارز ایثار و ازخودگذشتگی در حماسه د فاع مقدس هستند و وظیفه تمام ملت ایران تکریم و بزرگداشت این عزیزان است.
وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت، خاطرنشان کرد: امروز خانواده شهدا و ایثارگران الگوی صبر و بردباری و افتخار ایران اسلامی هستند.
به گزارش خط قرمز پاکاری،خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را اصلی ترین وظیفه مسئولین عنوان کرد و یادآور شد: مدیران وظیفه دارند در حد توان خود و در چارچوب قانون، درصدد رفع مشکلات این عزیران باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ادامه با خانواده شهید «فالیزکار» و جانباز معظم بخشی پور و لقمانی دیدار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *