کد خبر: 3536
تاریخ انتشار: 3/آبان/1397 - ساعت : ۱۷:۰۶

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:شهدا نگین انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:شهدا نگین انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خط قرمز ، پاکاری ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان روز چهارشنبه 2 مهر در ادامه بازدید دوره ای از شهرستان های تابعه با حضور در شهرستان املش ضمن حضور در بنیاد این شهرستان از روند خدمت رسانی به جامعه ایثارگری بازدید بعمل آورد.

پاکاری در این بازدید ضمن بررسی مشکلات موجود در خدمت رسانی به ایثارگران ، با فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان املش به صورت جداگانه دیدار و در خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه ایثارگری تاکید نمود.

وی با بیان اینکه شهدا نگین انقلاب اسلامی هستند افزود: امروز افتخار می کنیم مردم گیلان مجاهدانی را از سال 57 به ویژه در دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ادامه اظهار داشت : مجالست و موانست با خانواده های معظم شهدا را بر خود فرض می دانیم و رسیدگی به امور خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و رزمندگان را با نگاه اعتقادی انجام می دهیم و همه ما باید بیش از پیش در جهت رفع مشکلات ایثارگران بکوشیم.

به گزارش خط قرمز ،برگزاری جلسه شورای اداری در بنیاد شهرستان با حضور مدیرکل ، معاونین و روسای مستقل ستادی از دیگر برنامه های پاکاری در شهرستان املش بود .

عزت،امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها،رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است
در ادامه عبدالله پاکاری،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با والدین شهیدان علیپور که در شهرستان املش صورت گرفت،دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر را روحیه بخش دانست و اظهار کرد: احترام جامعه نسبت به خانواده‌های شهدا به ویژه والدین این بزرگواران نشان می‌دهد که ملت ایران زنده و قوی است و پای عهد و آرمان خود نسبت به انقلاب و ارزش های اسلامی ایستاده است.

به گزارش ایثار گیلان،پاکاری،ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها را یک افتخار بزرگ دانست که نصیب هر کسی نمی‌شود و گفت:شهدا و ایثارگران رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران می مانند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،امنیت کشور را مدیون شهدا و خانواده آنها دانست و عنوان کرد:عزت،امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها،رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
وی با بیان اینکه افتخار ما خدمت به خانواده معزز شهداست،متذکر شد:دیدار با خانواده معظم شهدا به ویژه والدین برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی جهت تلاش و فعالیت بیشتر است.

پاکاری، با تصریح بر اینکه والدین شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند،خاطرنشان کرد:خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند و ما باید پیرو خط این عزیزان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *