کد خبر: 7513
تاریخ انتشار: 27/آذر/1397 - ساعت : ۱۴:۳۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان: 56هزار نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد گیلان قرار دارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان: 56هزار نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد گیلان قرار دارند

عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در نشست با اعضای انجمن پزشکان عمومی شهرستان رشت،به بررسی نقاط قوت و ضعف خدمات رسانی به ایثارگران پرداخت و اظهار کرد:خدمت رسانی به ایثارگران و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بسیار ارزشمند است.

به گزارش خط قرمز – پاکاری،درمان را اولویت اساسی و اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و افزود:به دنبال جلب رضایتمندی جامعه هدف هستیم و این کار را تکلیف شرعی، اخلاقی و اداری خود می دانیم. بی تردید عوامل جلب این رضایتمندی نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر 56 هزار نفر را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داده ایم،گفت:سال گذشته بیمه دی طرف قرارداد با بنیاد بود که امسال نیز تمدید شد لذا بر رعایت مفاد قرارداد بیمه تاکید داریم.
به گزارش خط قرمز – این مقام مسئول، با بیان اینکه به دنبال ارائه بهترین خدمات به بهترین قشر جامعه هستیم، یادآور شد: امروزه میانگین سنی والدین شهدا به بیش از 80 سال و جانبازان به بیش از 60 سال رسیده و لذا نیازهای درمانی افزایش پیدا کرده است و باید بهترین و نزدیک ترین خدمات را ارائه کنیم.
وی با اشاره به اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا،خاطرنشان کرد:پزشکان قشر ممتاز جامعه هستند و همکاری پزشکان با بنیاد شهید بسیار ارزشمند است. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *