کد خبر: 8149
تاریخ انتشار: 5/دی/1397 - ساعت : ۱۴:۵۱

مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران گیلان : همایش بزرگ”کرانه های نور” برگزار می شود

مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران گیلان : همایش بزرگ”کرانه های نور” برگزار می شود

بمناسبت چهلیمن سال پیروزی انقلاب اسلامی،همایش بزرگ”کرانه های نور”بمنظور نکوداشت شهدای قرآنی استان گیلان و تجلیل از برگزیده گان مسابقات قرآنی شاهد وایثارگر در رشت برگزار می شود.
به گزارش خط قرمز ،عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان با اعلام این خبر گفت:این همایش با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید وامورایثارگران برگزار خواهد شد.

وی افزود:در این مراسم نیز از ویژه نامه “شاهد یاران” رونمایی می شود که در این شماره اختصاصاً به شهید آیت اله احسانبخش و بیان ویژگی ها شخصیتی و خاطرات این شهید والامقام که به عنوان یکی شخصیت های برجسته در شکل گیری انقلاب در استان گیلان نقش آفرینی نمودند،خواهد پرداخت.
مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان گیلان ادامه داد: با هدف تلفیق هنر با موضوع ایثار و شهادت و تولید آثار فاخر در این بخش ، 5 فیلم کوتاه با موضوع شهدا و قرآن توسط بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان تولید شده است که در این مراسم رونمایی خواهند شد.
پاکاری با اشاره به لزوم نقش آفرینی ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و قرآن از طریق شبکه های اجتماعی اظهار داشت: امروز با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی می توان به عنوان فرصتی ناب برای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گام برداشت که در این بخش از یکی از ایثارگران استان گیلان که فعالیت های شایسته ای را در این حوزه داشته اند تجلیل می گردد.
همچنین در این مراسم از تعدادی از مادران شهدای والامقام که در 40 سال پس از پیروزی انقلاب در بیت شهدا به ارائه برنامه های فرهنگی ، مذهبی و خیریه ای با عنوان حسینیه شهید داشته اند تجلیل خواهد شد.
همایش بزرگ “کرانه های نور”روز پنجشنبه 13 دی 97 از ساعت 9 صبح در سالن همایش های بانک ملی استان گیلان واقع در بلوار شهید انصاری برگزار خواهد شد.
“انتهای پیام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *