کد خبر: 4761
تاریخ انتشار: 21/آبان/1397 - ساعت : ۱۷:۰۸

مدیرکل اوقاف گیلان از ثبت ۳۵ وقف جدید به ارزش ۲۱میلیارد تومان در سال جاری در گیلان خبر داد

مدیرکل اوقاف گیلان از ثبت ۳۵ وقف جدید به ارزش ۲۱میلیارد تومان در سال جاری در گیلان خبر داد

به گزارش خط قرمز ، حجت الاسلام علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان امروز(۲۱آبان)در همایش یاوران وقف در آستان امام زاده میرزای فومن اظهار کرد: باید تلاش کنیم از جلسات مذهبی و دینی برای بیان خدمات انقلاب بهره ببریم.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب رژیم منحوس پهلوی تماما در خدمت استکبار بود، گفت: امروز به برکت انقلاب در دنیا عزت و اقتدار داریم.

علیزاده به پیشرفتهای علمی کشور در حوزه علوم هسته ای و فضایی، پزشکی، فناوری نانو و شبیه سازی اشاره کرد و گفت: بیشترین رشد علمی به ایران اختصاص دارد.

به گزارش خط قرمز وی تاکید کرد: از بزرگترین خدمات انقلاب که توسط امام راحل، ماندگار و در تاریخ ایران ثبت شد آباد کردن موقوفات است.

مدیرکل اوقاف گیلان اعلام کرد: طرحی در اداره اوقاف گیلان در حال پیگیری و اجراست که در هر سال در هر مسجد و بقعه ای یک وقف جدید داشته باشیم.

وی وقف را تجارتی بی ضرر دانست و گفت: با وقف میتوان مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را حل کرد.

علیزاده اظهار داشت: کارکنان اوقاف گیلان طی برنامه ای مدون و با بهره گیری از ظرفیت نخبگان استان در حال جهت دهی به نیات وقف های جدید طبق نیازهای روز هستیم.

مدیرکل اوقاف گیلان از ثبت ۳۵ وقف جدید در سال جاری در گیلان خبر داد و گفت: ارزش ریالی وقف های یاد شده ۲۱میلیارد تومان است. آباد کردن موقوفات از بزرگترین خدمات انقلاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *