کد خبر: 8904
تاریخ انتشار: 16/دی/1397 - ساعت : ۱۷:۳۹

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: با ارائه خدمات شایسته به مردم، دین خود را به انقلاب ادا کنیم

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: با ارائه خدمات شایسته به مردم، دین خود را به انقلاب ادا کنیم

هفتمین جلسه شورای فرهنگی شرکت گاز استان گیلان در سال 97 به ریاست حسین اکبر مدیرعامل شرکت و با حضور اعضای شورای فرهنگی برگزار شد .

به گزارش خط قرمز – در این جلسه حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نزدیک شدن به ماه بهمن، ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار نمود: انقلاب اسلامی با تلاش همه مردم و با رهبری داهیانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به ثمر نشست و همه باید قدردان برکات آن باشیم و با ارائه خدمات شایسته به مردم دین خود را به انقلاب ادا نمائیم.

اکبر با اشاره به توسعه چشمگیر گازرسانی در استان گفت: با توکل بر خدا و تلاش مسؤولین استانی و کشوری و همکاران شرکت گاز امروز در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب، شرکت گاز به اقصی نقاط استان گازرسانی نموده و گاز را در دسترس مردم عزیز قرار داده است و در ادامه باید تلاش نماییم تا مقدار ناچیز باقیمانده را نیز به اتمام رسانیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: بحمدالله هم اکنون تمام شهرها و 1942 روستای استان از نعمت گاز بهره مندند و این گازرسانی گسترده علاوه بر افزایش سطح رفاه و رضایتمندی مردم عزیز استان، سبب گسترش صنایع و کسب و کارهای کوچک و محلی شده و زمینه مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها را بیش از پیش فراهم نموده است.

وی بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم را یک امر بسیار ضروری برشمرد و اظهار داشت: بیان دستاوردهای انقلاب سبب دلگرمی و افزایش امید در مردم خواهد شد و موجب مقاومت هرچه بیشتر ایشان در برابر تحریم های ظالمانه کشورهای زورگو خواهد شد.

به گزارش خط قرمز -مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اجرای برنامه های فرهنگی را نه یک هزینه بلکه یک سرمایه گذاری دانست و اظهار داشت: اجرای برنامه های فرهنگی سبب افزایش کارآمدی و رضایت شغلی در سازمان و افزایش انگیزه و دلگرمی در میان خانواده ها خواهد شد.

در ادامه این جلسه برنامه های شرکت در خصوص برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر، روز پرستار و سایر مناسبت های ملی و مذهبی پیش رو ارائه و حاضرین در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *