کد خبر: 3979
تاریخ انتشار: 9/آبان/1397 - ساعت : ۱۴:۳۲

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای 41 کیلومتر عمليات شبکه گذاری گاز در مهرماه امسال در استان خبر داد

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای 41 کیلومتر عمليات شبکه گذاری گاز در مهرماه امسال در استان خبر داد

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای 41 کیلومتر عمليات شبکه گذاری گاز در مهرماه امسال در استان خبر داد.

به گزارش خط قرمز ، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اين خبر اظهار داشت: این عملیات در 66 روستای استان صورت پذیرفته و با اجرای آن مجموع طول شبکه گاز در گیلان به بیش از 20 هزار 400 کیلومتر رسیده است.

مهندس اکبر با بیان این موضوع که بیش از 8 کیلومتر از عملیات شبکه گذاری در مهر ماه امسال در حفرات خالی شهرها به انجام رسیده است گفت: شرکت گاز هم راستا با گازرسانی به مناطق دور افتاده و صعب العبور استان، برنامه مدونی برای گازرسانی به حفرات خالی شهرها و روستاها دارد.

وي همچنین از نصب یکهزار و 150 انشعاب گاز در مهرماه امسال در گیلان خبر داد و گفت: با اجرای عملیات نصب انشعاب در مهرماه، مجموع انشعابات گاز در استان به بیش از 575 هزار انشعاب افزایش یافته است.

به گزارش خط قرمز ، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: رسالت شرکت گاز، گازرسانی به شهرها و روستا و از آن مهم تر پایداری این نعمت الهی است و این مهم بدون همکاری مردم میسر نخواهد شد فلذا از تمام مشترکین عزیز درخواست می شود با رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز، ضمن حفظ سلامتی خود و سایر مشترکین، امکان استفاده از این نعمت الهی را برای نسل های آینده فراهم سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *