کد خبر: 9151
تاریخ انتشار: 19/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۵۳

مدرسه خیرساز روستای بی سیم گاز تالش افتتاح شد

مدرسه خیرساز روستای بی سیم گاز تالش افتتاح شد

مدرسه خیرساز روستای بی سیم گاز شاندرمن محله بخش مرکزی تالش برای استفاده 16 دانش آموز با حضور مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش خط قرمز ، مدرسه دوکلاسه روستای بی سیم گاز توسط سیمین ساغرچی با زیر بنای 58 مترمربع به مساحت 600 متر مربع با صرف بالغ بر یکهزار و 500 میلیون ریال ساخته شده است.
زمین مدرسه توسط بهنام آذرپیوند از خیران روستا اهدا و محوطه سازی، حصارکشی و سنگ فرش آن توسط فرمانداری، بخشداری و تعاونی دهیاران بخش مرکزی انجام شده است.
بر اساس این گزارش، 17مدرسه با 34 کلاس در یک هزار و 867 متر مربع زیربنا توسط خیران در حال ساخت است و حدود 32 هزار دانش آموز در 440 مدرسه این شهرستان مشغول تحصیل هستند.
رئیس واحد عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی تالش روز چهارشنبه در دوره آموزش خط مشی‌های پلیس آگاهی شهرستان‌های تالش، رضوانشهر٬ آستارا در نیروی انتظامی تالش گفت: رسالت اصلی ناجا تحقق ارزش های اسلامی در جامعه است و با ایجاد فضای معنوی در ارکان این نیرو، پلیس اسلامی و مردمی تشکیل یافته است.
حجت الاسلام داوود آشنایی افزود: رعایت احترام مردم، پرهیز از هتک حرمت، حفظ آبروی افراد و دفاع از مظلوم از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است و در بازرسی بدنی و بازجویی از متهمان زن، احکام اسلامی رعایت شود.
وی اظهار کرد: کمرنگ شدن آموزه‌های دینی و بی‌توجهی به اخلاق و سبک زندگی اسلامی آسیب‌های اجتماعی را تشدید می‌کند و ظلم‌ستیزی٬ پشتیبانی از مظلوم٬ ایثارگری و رأفت اسلامی از شاخص پلیس اسلامی است.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی تالش گفت: افزایش بصیرت دینی پلیس ضروری است و پلیس ما مکتبی، حافظ انقلاب و ارزش‌های نظام و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *