کد خبر: 9907
تاریخ انتشار: 29/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۳۲

مخالفت نماینده لنگرود به انتقال آب دریای خزر

مخالفت نماینده لنگرود به انتقال آب دریای خزر

نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از عملکرد دکتر سالاری راضی هستیم ودراین فاصله هم کارهای زیربنایی خوبی انجام داده است.

لاهوتی در پی سوال خبرنگار رانکوه نیوز در خصوص شایعه جابجایی استاندار گیلان گفت:ما از عملکرد دکتر سالاری راضی هستیم ومدتی کوتاهیست که وی بعنوان استاندار گیلان فعالیت میکند ودراین فاصله هم کارهای زیربنایی خوبی انجام داده اند وامیدواریم که این اخبار درحد شایعه باشد.

وی درخصوص روزهوای پاک خاطرنشان کرد:حدود۵هزارنفر در سال به علت آلودگی هوا جان خود را از دست میدهندوانشاا…همه تلاش خواهیم کرد تا تمرین بدون خودرو را فرهنگ سازی نماییم.

نماینده لنگرود تصریح کرد:بیش از ۸۳درصدآلودگی هوا در اثر خودرو ایجاد می شود وانشاا..مسوولین تلاش کنند وظیفه حاکمیتی خودرا انجام دهند و سوخت خودروها را طبق قانون استاندارد یورو۴ اخذ نمایند .

لاهوتی همچنین به توسعه خودروی های عمومی اشاره داشت و افزود:قرار براین بود در تهران ۷۵درصدجابجایی ها با خودروهای عمومی صورت گیردودرحال حاضر۴۰درصد مردم از خودروهای عمومی استفاده میکنند و به اعتقاد بنده اگر بستر فراهم شود مردم ترجیح می دهند از خودروهای عمومی استفاده کنند

وی خاطرنشان کرد: در شهرهای شمالی که با هوای پاک روبرو هستیم باید فرهنگ استفاده از دوچرخه را ترویج دهیم که دراین راستا شهرداریها نقش عمده ای میتوانند دراین قضیه داشته باشند.

وی همچنین انتقال آب دریای خزر را یک کار بدون کارشناسی ارزیابی کرد و افزود:ما بشدت مخالف هستیم واجازه کار بدون پشتوانه وکارشناسی را نخواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *