کد خبر: 7717
تاریخ انتشار: 30/آذر/1397 - ساعت : ۰۰:۰۸

محسن واحدی خبرداد : اجرای طرح جهش درهیئت اتومبیلرانی گیلان

محسن واحدی خبرداد : اجرای طرح جهش درهیئت اتومبیلرانی گیلان

شامگاه پنجشنبه 29 آبان ، مجمع سالانه هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان با حضورهیئت رئیسه اتومبیلرانی ، روسای هیئت اتومبیلرانی شهرستان ها ، روسای کارگروه ها و اعضای این هیئت درهتل معین فومن برگزارد .

  با همدلی وهمفکری موانع پیشرفت هیئت اتومبیلرانی گیلان هموارمی شود

به گزارش خط قرمز، دراین همایش دکتراحمد قدیمی دبیرهمایش و رییس هیئت اتومبیلرانی فومن ضمن خیرمقدم به هیئت رییسه اتومبیلرانی استان گیلان  و اعضاء این هیئت ،اظهار کرد : اتومبیلرانی از وزرش هایی است که می توان به شکل خانوادگی در آن حاضر شد.

وی ورزش اتومبیلرانی را از ورزش های خاص و ویژه برشمرد و گفت : در این ورزش پرتحرک و هیجانی خانواده ها در کنار هم به رقابت می پردازند و همین موضوع موجب استقبال مردم و ورزش دوستان شده است.

رییس هیئت اتومبیلرانی فومن نگاه دوستانه داشتن در این ورزش را از مسائل جداناپذیر اخلاقی این حرفه ورزشی دانست وگفت : اعضاء هیئت اتومبیلرانی با همدلی ، همفکری و مودت می توانند موانع پیشرفت و پشیبرد هیئت اتومبیلرانی را هموار سازند و جایگاه این هیئت را در استان و کشور بالاببرند و بنیه ورزشی خود را نیز تقویت سازند .

اجرای طرح جهش درهیئت اتومبیلرانی گیلان

درادامه محسن واحدی رییس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان ضمن تشکر ازمیزبانی هیئت اتومبیلرانی فومن با تاکید بر یک پارچه سازی برنامه های این رشته ورزشی ، اظهار کرد : ورزشکاران این رشته پرتحرک با حداقل امکانات توانسته اند در سطح استان مقام های بسیار خوبی کسب نمایند و بارها نام گیلان به عنوان استان برتر در این رشته در فدراسیون شنیده شده و گیلان توانسته درفدراسیون جایگاه مناسبی داشته باشد و جزء هیئت های بسیار خوب درکشور باشد .

وی افزود : ما دراین ورزش به مشارکت هرچه بیشتر ورزشکاران نیازمندیم و هیئت های شهرستان ها باید در ورزشکاران اشتیاق و انگیزه ایجاد کنند و از آنها بخواهند در مجموعه خود هیئت کمک حال باشند ودرحل معضلات مشارکت کنند.

واحدی با اشاره به اجرای طرح جهش درهیئت اتومبیلرانی گیلان اظهار کرد : طرح جهش ابداع و پیشنهاد هیئت استان است که هدف از این طرح این است که از ابتدای شروع رانندگی که می تواند حتی از کودکی باشد در این طرح جذب ورزشکار داشته باشد و به شکل صحیح آموزش ببینند و حتی به قهرمانی پروری هم می توانیم برسیم .

وی افزود : این طرح کاملا رایگان است وفقط 15 هزار تومان بابت بیمه ورزشی و 5 هزار تومان بابت صدور کارت دریافت خواهد شد .

وی با بیان اینکه روسای هیئت ها تلاش کنند که تا پایان سال این طرح در گیلان اجرایی شود ، افزود : با اجرای این طرح و بالابردن تعداد بیمه شدگان می توانیم مقام خوبی را در سطح کشور بدست آوریم و رزومه خوبی داشته باشیم.

به گزارش خط قرمز، واحدی با بیان اینکه هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری با کمبود بودجه مواجه است ، افزود : در طی 9 ماهه سالجاری هیچ مبلغی از سوی فدراسیون و اداره ورزش برای این هیئت واریز نشده است و با وجود پرهزینه بودن این ورزش می بایست با کم کردن هزینه ها مقداری از مشکلات را رفع سازیم.

وی با اشاره به برنامه های این مجمع اظهار کرد : احکام صادرشده به روسای شهرستان ها یکساله است که با توجه به عملکرد اعضا و روسا برای سال بعد تمدید می شود وبرای مسئولین کمیته ها این حکم 6 ماهه خواهد بود.

در ادامه احمدزاده دبیرهیئت اتومبیلرانی گیلان نیز ضمن قدردانی از میزبانی هیئت اتومبیلرانی فومن و حضور میهمانان به تشریح برنامه های این مجمع پرداخت و گفت : در این مجمع برنامه های مالی، رئوس کاری، برنامه های اجرایی و.. تصمیم گیری می شود همچنین جذب اسپانسز،حق ورود ،امتیاز پیست اتومبیلرانی ، گرفتن ورودی از شرکت کنندگان و اعضا ، ورودی مسابقات ، برگزاری همایش ها مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

وی با تاکید برهیئت های ورزشی شهرستان ها در برگزاری جلسات مشترک روسای هیئت های ورزشی ، اظهارکرد: هیئت های ورزشی گزارش های منظمی از فعالیت ها و اجرای برنامه های خود به هیئت استان داشته باشند وسایت هیئت های شهرستان ها فعال گردد.

وی افزود : برای تنظیم تفاهم نامه با کانون جهانگردی جلسه ای برگزار شود تا برنامه ها و حرکت های هیئت ها با هم همگون شود همچنین با ستاد حوادث شهرستان ها نیز هم اندیشی داشته باشید و درایام مختلف سال همایش ها برگزار شود .

در ادامه سمیه خاکسار نایب رییس هیئت اتومبیلرانی گیلان نیز ضمن تشکر و خیر مقدم به میهمانان اظهار کرد : روسای هیئت ها در اعلام نایب رییس خود دقت داشته باشند و در اسرع وقت اسامی به هیئت استان اعلام گردد.

به گزارش خط قرمز، درپایان این همایش پس از اعلام احکام جدید این هیئت ، از طرف محسن واحدی رییس اتومبیلرانی گیلان حکم نایب رئیسی به خانم سمیه خاکسارتقدیم شد و در پایان جلسه لوح تقدیری از سوی ریئس هیئت اتوموبیلرانی و موتورسواری استان به دکتر احمد قدیمی  ریئس هیئت اتوموبیلرانی شهرستان فومن و دبیر جلسه به عنوان تشکر و قدردانی از میزبانی این مجمع اهدا گردید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *