کد خبر: 7710
تاریخ انتشار: 29/آذر/1397 - ساعت : ۲۲:۵۲

مجمع سالانه هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان برگزار شد

مجمع سالانه هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان برگزار شد

با میزبانی فومن

مجمع سالیانه هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان برگزار شد

به گزارش خط قرمز محسن واحدی عصر امروز در نشست سالیانه هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان در هتل معین فومن با بیان اینکه هیات فومن بانی افتخارات زیادی برای استان بوده است، گفت: روسای هیات های شهرستان ها بصورت سالیانه انتخاب می شوند.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان با تاکید براینکه روسای شهرستان ها فقط با اداره ورزش و هیات استان اختیار مکاتبه دارند، افزود: هیات های شهرستانی برای برگزاری مسابقات ابتدا باید با استان مکاتبه کنند.

وی با یادآوری اینکه مسئولان کمیته های شهرستانی نیز باید در سریع ترین زمان معرفی شوند، متذکرشد: مسابقات اتومبیلرانی یک شکل، نباید همزمان در دو نقطه از استان برگزار شوند.

واحدی با اشاره به اینکه طرح جهش یکی از طرح های مهم و بسترساز هیات گیلان است، اضافه کرد: طرح جهش، قدم موثر در فرهنگ سازی و جذب نیروی ورزشی است.

این مسئول با تصریح براینکه این طرح بطور رایگان اجرا می شود، خاطرنشان کرد: هیات های شهرستانی باید از فرصت اجرای این طرح بهره مند شوند.

محسن واحدی با بیان اینکه با تلاش مسئولان شهرستانی یقینا در جذب نیروی ورزشی رتبه نخست کشور را کسب خواهیم کرد، اظهار کرد: هیات های شهرستانی باید توان درآمد زایی و جذب حامی مالی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی مناسب توان کاستن هزینه های این ورزش پر هزینه را داریم، خاطرنشان کرد: بر خلاف دهه های گذشته، در اکثر خانواده ها خودرو وجود دارد.

واحدی با تاکید براینکه خودروهای حاضر در مسابقات نياز حتمى به اسپرت شدن و صرف هزينه اضافى ندارند، گفت: همه آحاد جامعه می توانند عضو هیات موتورسواری و اتومبیلرانی باشند.

وی با قدردانی از تلاش مدیریت هتل پنج ستاره معین فومن برای اعتلای ورزش اتومبیلرانی، ادامه داد: حامیان مالی ورزش، مهمترین همراهان این رشته مفرح و جذاب هستند.

در ادامه این نشست احمد قدیمی فومن را پیشرو در ورزش اتومبیلرانی دانست و افزود: هیات فومن آماده‌ برگزاری انواع مسابقات و همایش های خودرویی و موتوری است.

رئس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی فومن با بیان اینکه هیات این شهرستان در کمترین زمان بهترین عملکرد را از خود بر جای گذاشته است، خاطرنشان کرد: همدلی و برادری رمز موفقیت هیات موتورسواری و اتومبیلرانی فومن است.

وی هتل معین را یکی از همراهان همیشگی ورزش اتومبیلرانی برشمرد و ادامه داد: ورزش اتومبیلرانی فرصت باهم بودن و تحکیم خانواده ها را به جامعه می بخشد.

گفتنی است در پایان این نشست، با حکم رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان، خانم سميه خاکسار بعنوان نائب رئیس این هیات منصوب شد و همچنین لوح تقدیری از سوی هیأت اتومبیلرانی و موتورسوارسی استان به دکتر احمد قدیمی رئیس هیأت اتومبیلرانی شهرستان فومن و دبیر جلسه به عنوان تشکر و قدردانی از میزبانی این مجمع اهدا گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *