کد خبر: 66950
تاریخ انتشار: 17/تیر/1403 - ساعت : ۱۳:۲۱

قائم مقام ستاد مردمی دکتر پزشکیان در گیلان: پیشرفت کشور را به منافع جناحی گره نزنیم

قائم مقام ستاد مردمی دکتر پزشکیان در گیلان: پیشرفت کشور را به منافع جناحی گره نزنیم

دکتر قاسم نژاد در جمع مسئولان، قائم مقام ها، مشاوران و اعضای ستادهای حامیان مردمی دکتر پزشکیان، از تلاش های صادقانه اعضای ستادهای استان گیلان و شهرستان ها قدردانی کرد.

دکتر محمود قاسم نژاد قائم مقام ستاد حامیان مردمی دکتر مسعود پزشکیان در استان گیلان و معاون سیاسی اسبق استاندار دولت تدبیر و امید در گیلان، در مراسمی، از تلاش ها و زحمات روسا، قائم مقام ها، مشاورین و اعضای ستادهای حامیان مردمی دکتر پزشکیان در سراسر استان گیلان قدردانی کرد.

وی با تبریک به مناسبت پیروزی غرورآفرین دکتر پزشکیان در کارزار ملی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از تلاش های متعهدانه تمام اعضای ستادهای مردمی در مرکز استان و شهرستان ها تشکر کرد و ضمن اشاره به حضور مردم در صحنه، گفت: در این راستا، مقام معظم رهبری نیز فرمودند که مردم عزیز، با احساس مسئولیت به میدان آمدند و صحنه‌ ای گرم و پرشور آفریدند.

دکتر قاسم نژاد ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و عزاداری حسینی، از برنامه ریزی مناسب برای نشستی بزرگ تر با جمعیتی گسترده تر پس از ایام تاسوعا و عاشورا خبر داد.

قائم مقام ستاد حامیان مردمی دکتر پزشکیان در استان گیلان با بیان این که ستاد حامیان مردمی تنها بر پایه اعتماد به ظرفیت مردم، راستگویی، پرهیز از دروغ و اجرای عدالت و حق برای جامعه، به مسئولیت خود پرداخته است، گفت: با اعتماد به همدیگر و اعتقاد به توانمندی دکتر پزشکیان، مسیر پیروزی را برای مردم و کشور طی کردیم.

دکتر قاسم نژاد افزود: امید داریم این مسیر روزنه ای برای آرامش و رفاه نسبی برای مردم عزیز کشور و به ویژه اشتغال و ازدواج جوانان باشد که در نتیجه سیاست های نادرست اتخاذ شده در کشور آسیب دیده است.

وی با اشاره به تفاوت معنادار در میزان مشارکت در دو دور از انتخابات اخیر، توضیح داد: هیچ حکومتی بدون نظر و تایید مردم به رشد و موفقیت نمی رسد و بنابراین ضرورت دارد در کنار همدیگر به سمت توسعه کشور گام برداریم.

دکتر قاسم نژاد گفت: آن هایی که در مسیر رقابت، در کنار دکتر پزشکیان بودند، به پیشبرد اهداف رئیس جمهور منتخب کمک کنند و مسیر پیشرفت را به منافع جناحی گره نزنند.

وی با تشکر از اعضای ستاد مردمی، همراهان جوان و خبرنگاران و اصحاب رسانه که در این ایام حامی و یاور دکتر پزشکیان بودند، ابراز امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند و باتجربه، شرایط بهتری برای آینده استان و کشور فراهم کرد.

دکتر قاسم نژاد اظهار کرد: با پایان کارزار انتخابات، اکنون باید تمام گروه ها و چهره ها را برای منافع کشور بسیج کنیم و در کنار خود بیاوریم.

وی اظهار کرد: علی رغم رفتارها و بی مهری هایی که به افراد دلسوز در استان شد، ما اهل تصفیه حساب نیستیم و کاری می کنیم چهره های توانمند، منشأ خدمت به مردم باشند.

قائم مقام ستاد حامیان مردمی دکتر پزشکیان در استان گیلان در پایان سخنان خود از طرفداران تمام کاندیداها که مردم را پای کار آوردند، قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *