کد خبر: 9275
تاریخ انتشار: 22/دی/1397 - ساعت : ۰۹:۵۲

فرمانده وقت لشکر ۲۵کربلا : دشمن با لشکر اقتصادی به میدان آمده است

فرمانده وقت لشکر ۲۵کربلا : دشمن با لشکر اقتصادی به میدان آمده است

‍ سردار مرتضی قربانی فرمانده وقت لشکر ۲۵کربلا ، در مراسم بزرگداشت عملیات کربلای ۵ قبل از ایراد خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه ۲۱دی ماه ۹۷ گفت:یکی از بزرگترین خسارت های ما در جامعه حضور کم رنگ جوانان در چنین عرصه هاست چرا که به جوانان بها داده نمیشود. در حالی که این جوانان بودند ۸سال جنگ را اداره کردند و پیروز شدند.

به گزارش خط قرمز ، وی افزود : وقتی که صدام قعطنامه ۱۳۷۵ را پاره کرد و دستور حمله داد ۳۲ کشور از اوحمایت کردن بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ،وتنها چیزی که توانست جلو این متجاوزین را بگیرد ایمان و ایثار و عشق به ولایت بود.

وی افزود:عملیات کربلای۵ رزمندگان ما ۵کیلومتر از آب عبور کردن و بزرگترین خط های نظامی را شکستند تا به شش کیلومتری بصره رسیدند که همه این شهدای کربلای۵ در ۶کیلومتری بصره شهید شدند و در اینجا بود دنیا ناچار به پذیرفتن قعطنامه۵۹۸ شد قعطنامه ای که همه خواسته های ما هم در آن لحاظ شد.

سردار قربانی خاطرنشان کردند:دنیا خواهان شکست خوردن ما بود اما الحمد الله نتوانستند حتی یک وجب از خاک ما را بگیرند. و اکنون قدرت های نظامی منطقه از کناره دریای سرخ و دریای مدیترانه ،لبنان ،غزه،سوریه،عراق و حزب الله در اختیار نیروهای ایران است.

سردار قربانی در پایان گفتند:همه این عزت ها از دل محاصره ها و سختی ها بیرون آمده است و امروز لشکر نظامی دشمن شکست خورده و با لشکر اقتصادی به میدان آمده اند
و در این جنگ اقتصادی نیز بایستی پیروز میدان باشیم و این پیروزی ما به وحدت و برادری و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بستگی دارد و همه نیز باید این را به نسل جوان خودمان انتقال دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *