کد خبر: 11208
تاریخ انتشار: 14/بهمن/1397 - ساعت : ۱۸:۰۸

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در افتتاحیه نمایشگاه عکس «راه ایثار»: کلمه وحدت شاه بیت فرمایشات امام راحل است

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در افتتاحیه نمایشگاه عکس «راه ایثار»: کلمه وحدت شاه بیت فرمایشات امام راحل است

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان،امام خمینی(ره) را چراغ راه ملت ایران دانست و گفت:کلمه وحدت شاه بیت فرمایشات امام راحل است.
به گزارش خط قرمز ،سردار محمدعلی حق بین،فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس استان گیلان روز، ۱۳ بهمن ماه در آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس «راه ایثار» که شامل تصاویری از نهضت جنگل تا شهدای مدافع حرم است،ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،اظهار کرد:شاه به عنوان ژاندارم منطقه هیچ اراده ای از خود نداشت،اما امام آمد و در سایه انقلاب اسلامی استقلال و آزادی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.
وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب توطئه ها،دسیسه ها،تهدیدها و تحریم های دشمن یکی پس از دیگری علیه ملت ایران طراحی شد،تصریح کرد:مردم با وجود همه سختی ها دریافتند که باید پشت سر امامشان حرکت کنند و شهدا نمونه بارز اقتدا به ولایت هستند.
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان فرمایشات امام خمینی(ره) را چراغ راه ملت ایران دانست و افزود:کلمه وحدت شاه بیت فرمایشات امام راحل است و اگر در حوادث و اتفاقاتی که دشمن برای ما برنامه ریزی کرده، کنار هم نباشیم همه افتخارات ما از بین خواهد رفت.
حق بین با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای هنرمندان ما در قالب جنگ نرم، عنوان کرد: شهدای مدافع حرم نشان دادند که امروز هم جوانانی هستند که مانند شهدای دفاع مقدس حاضرند برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب و نظام جانفشانی کنند؛ با وجود اینکه برخی از شهدای مدافع حرم حتی دفاع مقدس را درک نکرده بودند.
وی با بیان اینکه امروز وظیفه داریم از دستاوردهای انقلاب دفاع کنیم، گفت: ریشه های انقلاب در عمق منطقه نفوذ کرده و پیام انقلاب به دنیا صادر شده و لذا حیف است که بخواهیم با اختلافات داخلی عزت و اقتدار خودمان را ضعیف کنیم.
فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: باید مردم را امیدوارتر و اوضاع اقتصادی را ساماندهی کنیم و به تبیین راه امام و شهدا بپردازیم.
وی با بیان اینکه راه و رسم شهدا را باید سرلوحه خود در زندگی قرار دهیم، یادآور شد: باید در زندگی به شهدا اقتدا کنیم و همانند شهدا قدم برداریم تا در دنیا و آخرت سربلند باشیم.
گفتنی است مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز در این مراسم حضور یافت. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *