کد خبر: 7926
تاریخ انتشار: 2/دی/1397 - ساعت : ۱۸:۲۳

فرمانده سپاه قدس گیلان: ‌وسایل گرمایشی ۳۶۰ مدرسه استان گیلان نفتی است

فرمانده سپاه قدس گیلان: ‌وسایل گرمایشی ۳۶۰ مدرسه استان گیلان نفتی است

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آتش‌گرفتن مدرسه‌ای در زاهدان که با وسایل نفتی کلاس درس را گرم می‌کردند، گفت: طبق آمار در گیلان بیش از ۳۶۰ مدرسه با وسایل گرمی کلاس درس را گرم می‌کنند که این موضوع یک معضل بزرگ است.

به گزارش خط قرمز – خسردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در مراسم معارفه معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) در رشت اظهار داشت: وظیفه سپاه قدس گیلان، پاسداری و خدمت به مردم در راه خدا است و باید تا حد توان از ظرفیت‌ها استفاده شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان به شجاعت‌ها و صداقت معاون سابق هماهنگ‌کننده سپاه گیلان در انجام وظایف اشاره کرد و افزود: سرهنگ عباس بایرامی همواره در راه خدا و با پاکی و شجاعت و صداقت بی‌نظیر تلاش کرد و همچنین خدمات ارزشمندی در حوزه راهیان نور و کارهای اجرایی سپاه انجام داد.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به دشواری‌ مسئولیت معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: معاون هماهنگ‌کننده سپاه یک مسئولیت سخت و دارای مأموریت‌های زیاد و مقدورات اندک است و کسی که این وظیفه سنگین را می‌پذیرد در راه پیشبرد برنامه‌های انقلاب باید خدمت ‌کند.
به گزارش خط قرمز – وی با تقدیر فراوان از سرهنگ عباس بایرامی در انجام وظایف سنگین و موفقیت در کارها و عرصه‌های مختلف سپاه ابراز داشت: از سرهنگ عباس بایرامی و همت بلند و تلاش‌های ایشان تشکر می‌کنم و سپاه در کارها و فعالیت‌های بزرگ‌تر همچنان به حضور او نیازمند است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه به دنبال استفاده از ظرفیت‌ها و جوان‌گرایی در پست‌هاست افزود: حجم مأموریت‌های سپاه بسیار زیاد است ولی همچنان در راه کاهش حجم مشکلات مردمی، حضور فعال و ارزشمند دارد و سپاه نمی‌تواند در مقابل حوادث و مشکلات بی‌تفاوت باشد.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به آتش‌گرفتن مدرسه‌ای در زاهدان که با وسایل نفتی کلاس درس را گرم می‌کردند گفت: طبق آمار در استان گیلان بیش از 360 مدرسه با وسایل گرمی کلاس درس را گرم می‌کنند که این موضوع یک معضل بزرگ است و پاسداران و بسیجیان باید حمایت و کمک کنند.

وی با اشاره به افرادی که در سپاه کار و فعالیت می‌کنند ابراز داشت: افراد برای فعالیت در سپاه باید دارای روحیه مقاومت و ایستادگی بالایی باشند و در مقابل تهمت‌ها و ناسزاهایی که به سپاه پاسداران نسبت داده می‌شود، مقاوم باشند بنابراین پاسداری در این دوره از زمان دفاع مقدس سخت‌تر است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به انتخاب سرهنگ حسین مصطفی‌پور برای مسئولیت معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: معاون و افراد بسیار شایسته‌ای در سپاه قدس گیلان فعالیت دارند و سرهنگ مصطفی‌پور به عنوان معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس انتخاب شد.

وی با اشاره به مأموریت‌های مختلف سپاه در بخش‌ها و عرصه‌های مختلف ابراز داشت: فعالیت‌های سپاه بسیار سخت و دشوار است و از سرهنگ حسین مصطفی‌پور بابت همکاری‌ها و پذیرش مسئولیت معاونت هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان تشکر می‌کنم.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه سپاه قدس گیلان در کشور به عنوان مجموعه برتر معرفی شده است گفت: سپاه قدس گیلان در بسیاری از فعالیت‌ها و عرصه‌ها امنیتی، اجتماعی و سیاسی الگو بوده و در راستای آن کنگره 8 هزار شهید گیلان به عنوان کنگره الگو در کشور معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *