کد خبر: 8067
تاریخ انتشار: 4/دی/1397 - ساعت : ۱۴:۱۹

فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد : اتمام ساخت واحدهای مسکونی محرومان تا پایان سال

فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد : اتمام ساخت واحدهای مسکونی محرومان تا پایان سال

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هزار و 27 واحد مسکن روستایی با مشارکت سپاه در حال ساخت است، گفت: تلاش بر این است که تا پایان سال جاری در اختیار مددجویان قرار گیرد.

به گزارش خط قرمز، سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه کمیته امداد از ابتدای تأسیس تاکنون خدمات گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف معیشتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و اعتقادی به خانوارهای محروم ارائه کرده است، گفت: خدمت به محرومن و ایتام از مهم‌ترین بخش‌های خدمت‌رسانی است که باید با مشارکت مردم و سازمان‌ها و نهادها گسترش پیدا کند.

وی از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه‌های مشترک ساخت مسکن برای محرومان خبر داد و افزود: ۱۰۲۷ واحد مسکن روستایی با مشارکت سپاه در حال ساخت است و تلاش بر این است که تا پایان سال جاری در اختیار مددجویان قرار گیرد.

سردار عبدالله پور با تأکید بر اینکه مجموعه سپاه در خدمت محرومان است و از هیچ کوششی برای حل مشکلات نیازمندان فروگذار نخواهد کرد ادامه داد: خدمت به محرومان یکی از اهداف مهم حضرت امام (ره) از تشکیل نظام اسلامی بود و ما موظف هستیم برای تحقق کامل این هدف تمام ظرفیت و تلاش خود را به‌کار گیریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه رفع مشکل مسکن و اشتغال خانوارهای نیازمند یکی از کارهای اثرگذار کمیته امداد محسوب می‌شود، گفت: مجموعه سپاه هم در این مسیر در کنار کمیته امداد است تا با استفاده از ظرفیت دو نهاد مشکلات بیشتری از محرومان مرتفع شود.

در این دیدار بر ادامه همکاری دوجانبه در جهت ساخت مسکن محرومان و اشتغال‌زایی خانوار‌های تحت حمایت تأکید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *