کد خبر: 12497
تاریخ انتشار: 5/اسفند/1397 - ساعت : ۱۱:۱۸

فرمانده سپاه قدس گیلان: بیش از هرچیز باید به فکر محرومان باشیم

فرمانده سپاه قدس گیلان: بیش از هرچیز باید به فکر محرومان باشیم

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: جامعه حزب‌اللهی کشور باید بیشتر از جریان‌های دیگر به فکر محرومان باشند و همه ما باید با تلاش‌ پیروزی‌های بزرگتری در گام دوم انقلاب کسب کنیم. به

به گزارش خط قرمز ،سردار محمد عبدالله‌پور در دیدار اعضای بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با آیت‌الله فلاحتی اظهار داشت: نقش زنان و جوانان در بیانیه اخیر مقام معظم رهبری فوق‌العاده مهم است و هر کسی که بخواهد انقلابی بماند باید این بیانیه را چراغ راه خود قرار دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انقلاب به‌خاطر دشمنی‌ها و مدیریت ضعیف هنوز به برخی از اهداف خود نرسیده است گفت: گام دوم انقلاب سختی‌های بیشتری برای نظام دارد و بار اصلی وظایف روی نسل جدید است و جوانان باید با جدیت به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب حرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن بیشترین ضربه‌ها را در حوزه سبک زندگی به نظام وارد کرده است گفت: مهمترین نقش در حوزه سبک زندگی بر عهده بانوان است و زنان با کسب معنویت و علم می‌توانند غرب را به زانو دربیاورند؛ زنان باید با تلاش به انتظارات رهبر معظم انقلاب در این حوزه پاسخ دهند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه زن هسته مرکزی خانواده است خاطرنشان کرد: فرماندهان میدانی اصلی جنگ نرم، زنان به‌ویژه زنان بسیجی هستند و بانوان باید تمدن منحط غربی را شکست داده تا پرچم اسلام در دنیا برافراشته شود.

وی افزود: وظیفه عمده سپاه استان در حوزه جنگ نرم، حضور موثر در فضای مجازی است و ما در حال حاضر بیش از 105 استاد سواد رسانه‌ای و بیش از هزار جوان فعال در گیلان در فضای مجازی داریم که در پی عمل به منویات مقام معظم رهبری هستند و پیشرفت خوبی در این زمینه کردیم.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه یکی از عرصه‌های مهمی که زنان می‌توانند در آن نقش داشته باشند محرومیت‌زدایی است گفت: جامعه حزب‌اللهی کشور باید بیشتر از جریان‌های دیگر به فکر محرومان باشند و همه ما باید با تلاش‌ پیروزی‌های بزرگتری در گام دوم انقلاب کسب کنیم.

فرمانده حوزه یک شهری بسیج بانوان رشت نیز در این مراسم اظهار داشت: بسیج خواهران در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی با تبیین دیدگاه‌های امام خمینی(ره) پیرامون حقوق زنان نقش گسترده‌ای پس از انقلاب دارد.

اباذر با بیان اینکه هر کسی با هر استعدادی می‌تواند در بسیج حضور داشته باشد خاطرنشان کرد: بسیج خواهران با تحکیم هویت ملی و ترویج فرهنگ فاطمی با تعامل با سایر نهادها موجودیت پویا به دست آورده و با بهره‌مندی از دانش روز خود را تجهیز کرده است.

وی با اشاره به اینکه اصلی‌ترین برنامه بسیج خواهران گفتمان‌سازی منویات مقام معظم رهبری در حوزه زنان و خانواده است ابراز داشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری یک زن مجاهد و انقلابی می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر زنان باشد.

فرمانده حوزه یک شهری بسیج بانوان رشت با بیان این که مکتب فمینیستی نگاه ابزاری به زن دارد افزود: متاسفانه این تفکر در جامعه در حال افزایش است در حالی که تفکر بسیجی و گسترش آن در جامعه می‌تواند باعث ارتقاء ارزش و جایگاه زن در جامعه شود.

اباذر اظهار داشت: تشکیل و اداره مهدهای قرآنی، ترویج سبک زندگی دینی، تبیین حجاب در جامعه، تشکیل حلقات صالحین، برگزاری کلاس های علمی و سواد آموزی و کمک به اشتغال زنان در زمینه هنرهای دستی از جمله اقدامات بسیج خواهران در این سال‌ها بوده است.

در این مراسم بیانیه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط یکی از دختران دانش‌آموز بسیجی قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *