کد خبر: 2702
تاریخ انتشار: 24/مهر/1397 - ساعت : ۱۴:۰۸

فرماندار فومن در دانشگاه پیام نور :دانشجو صاحب اندیشه و هدف بوده و اصلی‌ترین وظیفه‌ی او مطالعه است

فرماندار فومن در دانشگاه پیام نور :دانشجو صاحب اندیشه و هدف بوده و اصلی‌ترین وظیفه‌ی او مطالعه است

به گزارش خط قرمز ،
نماینده عالی دولت در شهرستان فومن در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور شهرستان فومن حضور یافت.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه بارزترین ویژگی دانشجو، پرسشگری است، یادآور شد: دانشجو صاحب اندیشه و هدف بوده و اصلی‌ترین وظیفه‌ی او مطالعه است.

محمود قاسم نژاد با بیان اینکه زمان برای دانشجو ارزشمندترین چیزهاست، تصریح کرد: دانشجو بر هویت خویش آگاهی کامل دارد و نسبت به تمدن و فرهنگ و تاریخ کشور باید آگاهی داشته باشد.

وی بر لزوم فراهم شدن فضای تعامل و گفتگو بین تفکرات مختلف تاکید کرد و افزود: دانشجو نسبت به اندیشه‌های متفاوت مطالعه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه دانشگاه‌ها باید نقاد و پرسشگر باشند و باید دولت را نقد کنند، افزود: دانشگاه باید در کنار علم آفرینی، کارآفرین هم باشد زیرا دانشگاه نقش مهمی در علم، فرهنگ، جامعه پذیری نسل جوان، انضباط، قانون مداری و مهارت آموزی دارد.

قاسم نژاد با اشاره به سخنان رئیس جمهور گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران یا باید در برابر مشکلات و شرایط جدید تسلیم بشویم و یا باید به همدیگر امید بدهیم.

وی بر لزوم تقویت امید در جامعه تصریح کرد و گفت: امید درمانی درست است. گفتار درمانی خیلی مؤثر نیست.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه اصل و هویت نظام اسلامی هدف اصلی مقابله دشمنان با ملت ایران است افزود: ایران پیشرفته و شریف، نیازمند نسل جوانی شجاع، تحصیل‌کرده و انقلابی است و تشکلهای دانشجویی باید در ارائه راه حل مشکلات، به کمک مسئولان بشتابند.

خبر، خط قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *