کد خبر: 6413
تاریخ انتشار: 13/آذر/1397 - ساعت : ۱۵:۵۷

غواصان آتش نشانی رشت در جستجوی فرد مفقود شده سیل فومن

غواصان آتش نشانی رشت در جستجوی فرد مفقود شده سیل فومن

علی مقصودی معاونت خدمات شهر شهرداری رشت بهمراه غواصان آتش نشان در پی یافتن فرد مفقود شده در سیل فومن رفتند.

به گزارش خط قرمز ، علی مقصودی معاونت خدمات شهری شهرداری رشت در این باره گفت: صبح روز گذشته ۱۲آذر ۹۷ جستجو در پی فرد مفقود شده سیل فومن با حضور محمد رضا پورمحمد مسوول تیم غواصی سازمان آتش نشانی بهمراه ۴ تن از دیگر آتش نشانان غواص سازمان آتش نشانی رشت به مدت ۷ ساعت انجام گرفت.

وی با اشاره به ناهمگونی و ناهمواربودن بستر رودخانه بواسطه وجود خاشاک و شکستگی های پل، افزود: آتش نشانان غواص بالغ بر ۹ کیلومتر از بستر این رودخانه را غوص زدند و به کاوش بستر های غیر قابل دسترس پرداختند ولی متاسفانه همچنان فرد مفقود شده یافت نشده است.

همین گزارش حاکی است: یک دستگاه خودروی پراید پلاک فومن، حوالی ساعت ۱۰صبح روز  شنبه ۳ آذر ۹۷ پس از رخداد بارش بسیار شدید باران و در حین گذر از پل آب‌نمای فومن به داخل رودخانه خروشان سقوط کرد.

گفتنی است: خودروی حادثه دیده توسط تیم‌های امدادی پس از یک روز از داخل رودخانه‌ خارج شد و در روزهای گذشته پیکر بی جان ِ یکی از حادثه دیدگان پراید غرق شده نیز توسط عوامل هلال احمر به بیرون از آب هدایت شد که همچنان جستجوها برای یافتن پیکر بی جان دیگر غرق شده توسط عوامل امدادی و اهالی محل ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *