کد خبر: 1425
تاریخ انتشار: 14/مهر/1397 - ساعت : ۱۳:۲۵

علی مقصودی :آبگرفتگی در رشت خسارت مالی و جانی در بر نداشت

علی مقصودی :آبگرفتگی در رشت خسارت مالی و جانی در بر نداشت

معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: هیچگونه خسارت مالی و جانی در سطح شهر رشت شاهد نبودیم.

به گزارش خط قرمز و به نقل از ایسنا گیلان علی مقصودی اظهار کرد: با توجه به شدت بارشها که از روز گذشته در شهر رشت آغاز شده هیچگونه خسارت جانی و مالی را در سطح شهر رشت با اقدام به موقع دستگاه‌های خدمات رسان از جمله پرسنل خدوم شهرداری رشت شاهد نبودیم.

وی ادامه داد: با توجه به آماده باش کامل نیروهای خدمات رسان و نیروهای شهرداری رشت در ساعات اولیه بارش ها همه تلاش خود را انجام دادیم. تا شاهد کمترین آبگرفتگی در سطح شهر باشیم هر چند که در برخی از مواقع شاهد آبگرفتگی مقطعی برخی از مسیرها بوده‌ایم که در کمتر از نیم ساعت مشکلات آب گرفتگی برطرف شد.

وی اضافه کرد: در منطقه قلی پور مقابل بیمارستان پارس به دلیل اینکه پروژه روان آبهای سطحی در سال ۸۸ در این منطقه انجام شده بود شبکه جوابگوی تمام حجم آب سرریز نبوده و با کمک همکاران تلاش کردیم تا مشکل برطرف شود.

مقصودی، اضافه کرد: برای رفع مشکل در منطقه بیمارستان پارس رشت پیمانکار مشخص شده است و به زودی با اجرای مجدد این پروژه شاهد رفع مشکلات در بارش های آتی خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده در خصوص وزش باد شدید و سقوط درختان خوشبختانه تنها یک اصله درخت در بلوار شیون فومنی سقوط کرده بود.

مقصودی همچنین از تمامی عوامل ستادی و اجرایی شهرداری رشت در ۲۴ ساعت گذشته که کمال همکاری را برای ایجاد آرامش در شهر داشتند قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *