کد خبر: 2680
تاریخ انتشار: 24/مهر/1397 - ساعت : ۱۳:۵۴

علیرضا حسنی خبرداد: برگزاری دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهر نیا

علیرضا حسنی خبرداد: برگزاری دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهر نیا


دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهر نیا برگزار می شود.


به گزارش خط قرمز ، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از مشارکت در برگزاری دومین یادواره شهدای ورزشکار به همت فرماندهی سپاه ناحیه مرکزی رشت و بسیج ورزشکاران سپاه رشت خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، علیرضا حسنی با اعلام این خبر گفت: این یادواره با حضور اقشار مختلف مردم و جامعه بزرگ ورزش استان در روز پنجشنبه 26 مهرماه 97 ساعت 10 صبح در مجموعه ورزشی یادگار امام، سالن نامجو برگزار می شود.
وی افزود: دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت به همت فرماندهی سپاه ناحیه مرکزی رشت و بسیج ورزشکاران سپاه رشت و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این یادواره با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ورزشکار استان برگزار می شود، اظهار داشت: در این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، این شهدای ورزشکار معرفی و از خانواده های آن ها تقدیر و تکریم بعمل می آید.
علیرضا حسنی با بیان اینکه دومین یادواره شهدای ورزشکار با حضور مسئولان استانی، هیئت‌های ورزشی و پیشکسوتان جامعه ورزش در رشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین تسخیری، سخنران و حاج سید کاظم موسوی، مداح این یادواره هستند.

وی در ادامه بیان داشت: سومین سالگرد شهید مدافع حرم سجاد طاهر نیا نیز با سخنرانی سردار عبدالفتاح اهوازیان و مداحی کربلایی داود شکاری پنجشنبه 26 مهرماه 97 ساعت 17 در گلزار شهدای شهرستان رشت با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می شود.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در پایان از خانواده های معظم شهدا و جامعه ورزش استان جهت حضور در دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم سجاد طاهر نیا دعوت به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *