کد خبر: 8071
تاریخ انتشار: 4/دی/1397 - ساعت : ۱۴:۲۷

عضو شورای اسلامی شهر رشت :اولویت انتخاب شهردار،منافع مردم باشد

عضو شورای اسلامی شهر رشت :اولویت انتخاب شهردار،منافع مردم باشد

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: توجه به منافع مردم در موضوع انتخاب شهردار رشت باید در اولویت تمامی تصمیم‌گیری ها باشد.

به گزارش رشت ، فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه در روز معارفه در فرمانداری رشت برای خدمت به مردم سوگند یاد کردیم، گفت: باید به دور از غرض ورزی‌ها، خودخواهی‌ها و قدرت طلبی‌ها برای توسعه شهر و انتخاب فردی اصلح به عنوان شهردار رشت گام برداریم و نباید جناح بازی‌های سیاسی در این امر مهم دخیل شود.

وی با تاکید بر اینکه بررسی صلاحیت نامزد تصدی شهرداری رشت خارج از اختیارات اعضای شورا است، گفت: پس از انتخاب شهردار توسط اعضای شورای شهر، بررسی صلاحیت وی توسط وزارت کشور انجام شده و اعضای شورا در تائید و یا عدم تائید آن نقشی برعهده ندارند.
شیرزاد با اشاره به برخی از مباحث مطرح شده در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای رشت بیان کرد: شورای شهر پارلمانی محلی و متعلق به مردم رشت است و باید از به کار بردن الفاظی نامناسب در آن خودداری شود.
شیرزاد نقش رسانه‌ها در پوشش اخبار شورای رشت را غیر قابل انکار و دارای اهمیت دانست و گفت: یقینا نقش موثر رسانه‌ها در پیشبرد اهداف شورای رشت بر کسی پوشیده نیست و از این بابت قدردان زحمات‌شان هستیم.
وی با تاکید بر انتخاب هر چه سریع تر شهردار جدید رشت بیان کرد: حدود پنج ماه است که شهر بدون شهردار اداره می‌شود و امیدواریم همکاران شورایی با تعامل بیشتر و به دور از هرگونه جناح بندی‌ها برای تصمیم گیری در این مهم وارد عمل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *