کد خبر: 2396
تاریخ انتشار: 22/مهر/1397 - ساعت : ۱۳:۲۵

طی مراسم تکریم و معارفه مهندس تقوی پور به سمت ریئس حراست مخابرات منطقه گیلان منصوب شد.

طی مراسم تکریم و معارفه مهندس تقوی پور به سمت ریئس حراست مخابرات منطقه گیلان منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست مخابرات استان ، با حضور مدیر مخابرات منطقه گیلان ، معاون امور استانهای دفتر مرکزی حراست شرکت مخابرات ایران ، مدیر کل حراست استان و جمعی از معاونین و مدیران مخابراتی در سالن اجتماعات مخابرات منطقه گیلان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری خط قرمز ،مهندس رسول آموئی با تجلیل و تکریم از زحمات برادر توفیقی در دوران تصدی پست ریاست اداره حراست ، انتصاب رئیس جدید برای این پست را یکی از کارهای سخت و دشوار خود عنوان نمود و گفت:همه همکاران و گزینه موردنظر ، حسن هایی داشتند ولی حسن برتر مهندس تقوی پور برای تصدی این پست حساس ، تسلط ایشان بر علم IT و حوزه فناوری اطلاعات بود.
مدیر مخابرات منطقه گیلان افزود:معتقدم حراست باید مشاور و بازوی مدیریت باشد نه در اختیار مدیریت و من به جمله دوم اصلا اعتقادی ندارم ، اما به جمله اول بسیار معتقدم که حراست می تواند خیلی به ما کمک کند. چون یک انتظاراتی در چارچوب قانون وجود دارد و یکسری انتظارات عمومی هم از حراست وجود دارد که باید به آن رنگ و لعاب علوم جدید بدهیم .
به همین خاطر ما دنبال شخصی رفتیم که هم آن خصوصیات خوب همکاران موجود حراست را داشته باشد که معتقد به ارزش های نظام ، انقلاب و عامل به احکام شرع مقدس هستندو علاوه بر آن، مسلط به علوم جدید و علم تخصصی IT و فناوری اطلاعات نیز باشد.به همین خاطر ما مهندس تقوی پور را انتخاب کردیم که روحیه بسیجی دارد و با از خودگذشتگی این پست را قبول نمود. ایشان با قبول پست جدید ، تنزل پست خواهند کرد ولی با ازخودگذشتگی ، این زحمت را پذیرا شدند و باید از ایشان تشکر کنم. امیدوارم آقای مهندس تقوی پور با درایتی که دارند و تسلطی که به حوزه IT و علم فناوری دارند در انجام وظایف خود موفق و سربلند باشند.
در ادامه، مهندس سرخیل ، معاون امور استانهای دفتر مرکزی حراست شرکت مخابرات ایران و دو نفر از برادران حوزه حراست کل استان در سخنان کوتاهی ، دیدگاهها و نظرات ارشادی خود را بیان داشتند.
در این مراسم مهندس سید محسن تقوی پور بعنوان رئیس جدید اداره حراست مخابرات منطقه گیلان معرفی و از تلاش های آقای حمید توفیقی تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *