کد خبر: 66093
تاریخ انتشار: 25/اردیبهشت/1403 - ساعت : ۲۲:۵۴

طرح المان شهری هیات پزشکی ورزشی گیلان در خیابان نامجو رشت

طرح المان شهری هیات پزشکی ورزشی گیلان در خیابان نامجو رشت

طرح المان شهری هیات پزشکی ورزشی گیلان در خیابان‌نامجو رشت مقابل این هیات به شهردار منطقه ۴ رشت ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان گیلان در دیدار سید محمد ساده روح شهردار منطقه چهار رشت و مجید عزیزی عضو شورای شهر رشت با رییس هیأت پزشکی ورزشی استان، مبنی بر طرح المان شهری با رویکرد پزشکی ورزشی و شهروندی مقابل این هیات ارائه شد.

دکتر صادقی رئیس هیات پزشکی ورزشی گیلان با قدردانی از زحمات شهردار منطقه ۴ و اعضای شورای شهر رشت نسبت به تعریض و بهسازی پیاده روی درب ورودی هیات پزشکی ورزشی اظهار داشت: برنامه های متنوعی در جهت خدمت به آحاد جامعه بویژه ورزشکاران شهر رشت و استان تدارک دیده شده است که نیازمند حمایت و توجه بیشتر مدیران می باشد.

وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری و حمایت شورای شهر بویژه آقای مجید عزیزی و شهردار پر تلاش منطقه ۴ رشت ، برنامه هایی که تاکنون این هیات به جامعه هدف ارائه کرده را تشریح کرد.
در این جلسه مجید عزیزی عضو شورای شهر رشت نیز با تاکید بر لزوم همکاری شورا و شهرداری با هیات پزشکی ورزشی برای پیشبرد اهداف پیش رو  خواستار همکاری دو جانبه مدیریت شهری و هیات پزشکی ورزشی مبنی بر استفاده از خدمات هیات پزشکی ورزشی استان شد.

گفتنی است، طرح پیشنهادی این هیات برای نصب المان شهری با محوریت پزشکی ورزشی و شهروندی مورد استقبال شهردار منطقه ۴ رشت قرار گرفته و در ادامه ساده روح و عزیزی از هیات پزشکی ورزشی گیلان بازدید کرده و از زحمات و خدمت دهی این هیات تقدیر و تشکر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *