کد خبر: 23468
تاریخ انتشار: 20/مرداد/1398 - ساعت : ۱۷:۳۳

شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است

شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است


 سید امیر حسین علوی، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکرم تا در روزی که به مناسبت بزرگداشت زحمات اصحاب رسانه تدارک دیده‌ شده است، به ‌عنوان خادم مردم شریف شهر رشت در شورای اسلامی شهر در خدمت خبرنگاران و عکاسان خبری می‌باشیم.


رییس شورا بیان داشت: امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید و تحلیل‌ها و برداشت‌هایی که آیندگان از دوران ما خواهند داشت، امروز توسط فکر و قلم توانمند شما رقم می‌خورد.
علوی افزود: به‌ واسطه پیشرفت تکنولوژی، سرعت تبادل اطلاعات آن‌قدر بالاست که گاهی تشخیص صحیح و غلط از یکدیگر سخت می‌شود. از همین رو مسئولیت رسانه‌ها بسیار سنگین‌تر می‌شود.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید انتقادپذیری در میان مسئولین افزایش یابد، اذعان داشت: اگر رسانه‌ای نوشت که علوی به ‌عنوان رئیس شورا اشتباهی انجام داده یا ضعفی دارد، نباید علوی از هر ابزاری برای حذف آن استفاده کند و حق نداریم رسانه‌ها را به ‌راحتی ناامید کنیم و خدای ‌ناکرده از مسیر صحیح خارج کرد.
وی با بیان اینکه باید از تجربه پیشکسوتان و باتجربگان این استان استفاده کنیم، گفت: همه ما وظیفه‌ داریم تا برای سازندگی کشورمان تلاش کنیم.
رئیس شورای شهر رشت در پایان تصریح کرد: شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است و امیدوارم خداوند یاری گر ما برای انجام وظایفمان برای ایران اسلامی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *