کد خبر: 9912
تاریخ انتشار: 29/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۴۰

شورای روابط عمومی ادارات شهرستان لاهیجان راه اندازی خواهد شد

شورای روابط عمومی ادارات شهرستان لاهیجان راه اندازی خواهد شد

به گزارش خط قرمز، مرتضی عالم مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان لاهیجان در جلسه هماهنگی این کمیته گفت: امروز با نسلی مواجه هستیم که درهای دنیا با بهره مندی از تکنولوژی های روز به‌روی آنها باز است و نسل جوان امروزه دنیا را به خوبی رصد می‌کند بنابراین وظیفه خطیری بر دوش فعالین رسانه و خبرنگاران است.

وی تصریح کرد : دهه فجر صفحات طلایی تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران را شکل داده است، ملت ایران با وحدت، همدلی و رهبری امام خمینی(ره) تا پای جان برای انقلاب اسلامی ایستادند و هرگز به دشمنان اجازه ندادند به پیکره نظام خدشه وارد کنند.

عالم با بیان اینکه بزودی شورای روابط عمومی شهرستان لاهیجان راه اندازی خواهد شد،افزود : دهه فجر فرصت خوبی است برای ایجاد تعامل و همکاری بین روابط عمومی ادارات و میبایست عملکرد دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم اطلاع رسانی شود.

وی  به نقش روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی  تاکید کرد و گفت : روابط عمومی ها باید بهترین رابط بین مسئولین و مردم باشند در این راه رسانه‌ها می‌توانند بهترین و مهمترین کمک باشند.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است تا جایگاه روابط عمومی در دستگاههای اجرایی ارتقا یابد و به همین منظور کارگا‌ه های خبرنویسی، علوم ارتباطات و … در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *