کد خبر: 23578
تاریخ انتشار: 22/مرداد/1398 - ساعت : 21:41

شهر رشت برای کاهش حجم مشکلات شهرداری برنامه راهبردی دارد

شهر رشت برای کاهش حجم مشکلات شهرداری برنامه راهبردی دارد


در صد و چهارمین جلسه شورای شهر رشت مطرح شد: شورای اسلامی شهر رشت برای کاهش مشکلات دارای برنامه راهبردی است.


اسماعیل حاجی‌پور در صد و چهارمین جلسه شورای شهر اظهار داشت: بنده با توجه به سابقه‌ای که در امور اجرایی دارم تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات و خدمتگزاری به شهروندان انجام می‌دهم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه مسئولیت ریاست شورای شهر بسیار سنگین است خاطرنشان کرد: امیدوارم که با همراهی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت در راستای خدمتگزاری به مردم و شهروندان موفق عمل کنیم.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: شورای پنجم از همان آغازین روزهای فعالیت خود در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری تمام تلاش خود را به کار گرفت و همواره تلاش شد تا جایگاه شورا را به جایگاه اصلی‌ خودش بازگردد.

امیرحسین علوی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر رشت دارای برنامه راهبردی است تصریح کرد: شورای شهر رشت با این برنامه راهبردی می‌تواند در 2 سال پیش رو اتفاقات بهتری را برای شهر رشت رقم بزند و مشکلات شهرداری رشت نیز باید با هدایت شورا رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: برخی افراد درصدد دخالت در امور شورای اسلامی شهر رشت بودند که البته شورای پنجم تا حد امکان تلاش کرد تا از دخالت‌هایی که موجب بروز آسیب‌های مختلف می‌شود،‌ جلوگیری کند و ما نیز از مسیرهای سخت عبور کردیم.

به گزارش تسنیم، در ابتدای این جلسه اسماعیل حاجی‌پور با 11 رأی مستقیم اعضای شورا به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر رشت معرفی و انتخاب شد.

همچنین فرهام زاهد با 11 رأی مستقیم اعضای شورا به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شد و حامد عبداللهی نیز با 6 رأی اعضای شورا به عنوان خزانه‌دار شورا انتخاب شد.

محمدحسن علیپور با 11 رأی و فاطمه شیرزاد نیز با 9 رأی اعضای شورا به عنوان منشی‌های شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شدند و حجت جذب نیز با 6 رأی مستقیم اعضای شورا به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *