کد خبر: 10518
تاریخ انتشار: 7/بهمن/1397 - ساعت : ۰۹:۱۳

شهردار لنگرود خبرداد : پروژه تله کابین و سورتمه آبچالکی لنگرود اجرایی می شود

شهردار لنگرود خبرداد : پروژه تله کابین و سورتمه آبچالکی لنگرود اجرایی می شود

شهردار لنگرود از اجرای پروژه تله کابین و سورتمه آبچالکی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خط قرمز ، سید مهدی رجایی با اعلام این خبر گفت:: این پروژه با مشکلاتی روبرو شده بود که با تلاش جناب آقای لاهوتی برطرف شد و انشاا…بزودی شاهد عملیات اجرایی پروژه تله کابین خواهیم بودو با بهره برداری ازاین پروژه در روند توسعه شهرستان لنگرود نقش موثری خواهد داشت.

وی در خصوص پروژه سورتمه نیزبه بحث نورپردازی و المان آن اشاره داشت و افزود: باتوجه به اینکه این پروژه بر فراز قله و با و چشم انداز بسیار زیبا قرار گرفته است تصمیم برآن شد که با نورپردازی ویژه و باالمان شهر لنگرود با همکاری شرکت برنده این پروژه کار شود.

وی در خصوص عوارض نوسازی شهرداری از شهروندان عنوان کرد:باتوجه به اینکه شهرداری لنگرود مانندشهرداریهای دیگر با رکودمالی مواجه است اما توانست پروژه های بسیارخوبی را با همت نماینده شهرستان،فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در دهه مبارک فجربه بهره برداری برساند.

وی خاطرنشان کرد:شهرداری لنگرود  دربحث اعتبارات با مشکلات مالی زیادی مواجه است و دراین راستا از شهروندان عزیز انتظار داریم همانطور که شاهد اجرای عملیات عمرانی درسطح شهر لنگرود هستند دربحث عوارض شهرداری دست مارا بگیرند تا ماهم بتوانیم بیش از پیش در روند توسعه پروژه های عمرانی شهرتلاش نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *