کد خبر: 12032
تاریخ انتشار: 27/بهمن/1397 - ساعت : ۱۶:۰۷

ششمین “جشن خیریه لبخند” در بیمارستان کودکان 17 شهریور رشت برگزار شد

ششمین “جشن خیریه لبخند” در بیمارستان کودکان 17 شهریور رشت برگزار شد

ششمین “جشن خیریه لبخند” در بیمارستان کودکان 17 شهریور رشت برگزار شد
در راستای حمایت از کودکان سرطانی، ششمین “جشن خیریه لبخند” در بیمارستان کودکان 17 شهریور رشت، برگزار شد
به گزارش خط قرمز – در راستای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در آنان، به همت تیم مدیریتی بیمارستان کودکان 17شهریور رشت و با همکاری گروه خیریه لبخند، ششمین “جشن خیریه لبخند”، با حضور جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مسولان استانی، خیرین سلامت، کودکان سرطانی قطع درمان شده و خانواده های آنان در محل سالن اجتماعات بیمارستان کودکان 17 شهریور رشت، برگزار شد.
دکتر محمود عاطف راد -رییس بیمارستان 17شهریور در این خصوص، گفت: در این مراسم هنرمندان، آثار و نقاشی های کودکان سرطانی را به مزایده گذاشته و می فروشند تا عواید حاصل از فروش آن، صرف درمان این کودکان شود. وی افزود: با توجه به هزینه های سنگین درمان بیماری سرطان، هر ساله انجمن مردم نهاد لبخند، با برپایی جشن های لبخند مبالغی را از خیران جمع آوری و صرف هزینه های درمان کودکان سرطانی می کند.
وی تصریح کرد: سالانه بیش از 3 هزار و 500 بار بیماران سرطانی به صورت بستری و سرپایی در این بیمارستان شیمی درمانی می شوند.

رییس بیمارستان 17شهریور از خیّران خواست تا کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب 0110828653002 نزد بانک ملی برای کمک به درمان کودکان سرطانی واریز کنند.

اجرای استندآپ کمدی، موسیقی زنده، مسابقه و…از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است: بیمارستان 17 شهریور رشت با 170 تخت مصوب تنها بیمارستان تخصصی دولتی برای درمان بیماری های کودکان در استان گیلان می باشد. خط قرمزخبر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *