کد خبر: 57699
تاریخ انتشار: 7/آبان/1401 - ساعت : ۱۹:۴۹
گروه : اقتصادی

شرکت گاز گیلان موفق به کسب رتبه دوم جشنواره شهید رجایی شد

شرکت گاز گیلان موفق به کسب رتبه دوم جشنواره شهید رجایی شد

جشنواره شهید رجایی با حضور استاندار گیلان، مدیران عامل، روسا و مسئولین استانی برگزار شد و شرکت گاز استان گیلان با کسب رتبه دوم در میان 54 دستگاه اجرائی (ارزیابی عملکرد سال 1400)، موفق شد تندیس دستگاه برگزیده استان را از استاندار گیلان دریافت نماید.

عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص دریافت تندیس جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت: این جایزه به جهت عملکرد شایسته در زمینه گازرسانی و ارائه خدمات ارزنده به مردم، به شرکت گاز اهدا شده است.

وی با قدردانی از همت و تلاش کلیه کارکنان شرکت گاز در راه کسب این افتخار بزرگ گفت: یک سازمان با فعالیت و مشارکت همه نیروهای خود به موفقیت می‌رسد و بی‌تردید یکایک پرسنل در کسب این جایگاه برتر نقش آفرین بوده‌اند.

جمال نیکویی با قدردانی از نگاه ویژه مسئولین این جشنواره به عملکرد شرکت گاز اظهار داشت: برگزاری جشنواره شهید رجایی موجب ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء سطح کمی و کیفی عملکرد سازمان‌ها شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد این شرکت در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی با یادگیری از سایر سازمان‌های برتر و بهبود مستمر فعالیت‌ها، درجهت ارائه هرچه شایسته‌تر خدمات به متقاضیان و مشترکین گام‌های بلندتری بردارد.

گفتنی است جشنواره شهید رجایی هر ساله با استفاده از شاخص‌های اختصاصی و عمومی در بخش‌های مختلف، به ارزیابی عملکرد سازمان‌ها پرداخته و الگوهای برتر سازمانی را معرفی می‌نماید.

برچسب ها : شرکت گاز گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *