کد خبر: 10897
تاریخ انتشار: 10/بهمن/1397 - ساعت : ۱۹:۲۰

سرپرست فرمانداری لنگرودخبرداد : افتتاح 188 پروژه با اعتبار 52 میلیارد تومان دردهه فجر

سرپرست فرمانداری لنگرودخبرداد : افتتاح 188 پروژه با اعتبار 52 میلیارد تومان دردهه فجر

نشست خبری ستاد دهه مبارک فجر در فرمانداری شهرستان لنگرود برگزار شد.
به گزارش خط قرمز ، رنجبر سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود ضمن گرامی داشتن ایام ا…دهه فجر خاطرنشان کرد:شما خبرنگاران دراین ایام بیشترین رسالت را داریدچرا که شما بازوان توانمند دستگاههای اجرایی و نهادها هستید ومردم میتوانند اطلاعات درست را از شما بشنوند و شما امین مردم دراین عرصه هستید.
وی همچنین ضمن تسلیت ایام فاطمیه، یادوخاطره همه شهدای انقلاب اسلامی وامام شهیدان را گرامی داشت و افزود:از مردم همیشه درصحنه و ولایت مدار جمهوری اسلامی ایران که تمام مشکلات و نگرانی ها یی که وجود دارد حیطه های دشمنان رابا صبوریشان نقش بر آب میکنند ،تقدیر وتشکر میکنم.
رنجبر خاطرنشان کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم وباید شرایط را طوری رقم بزنیم تامردم در عرصه های مختلف مورد توجه قرار بگیرندو این می طلبد تا مسوولین ما هم نگاه خود را به مردم تغییر دهند و موردتوجه قرار دادن مردم در برنامه های مختلف لازمه مشارکت و همکاریشان خواهد بود.
وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی سختی قرار داریم و اگرمی خواهیم مردم با مسوولین همراهی داشته باشند بایدفعالیت های دستگاهها ونهاد ها را بطور صادقانه و شفاف به سمع و نظر مردم برسانیم واین امر فقط با حضور شما اصحاب رسانه میسر خواهد شدافزود:انقلاب ما بدست همین مردم عزیز به پیروزی رسیدپس باید صادقانه عمل کنیم و پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده باشیم.
سرپرست فرمانداری لنگرود همچنین روحیه مطالبه گری را متناسب با امکانات ومقتضیات کشورعنوان کرد و افزود: اشرافیت داشتن به اوضاع سیاسی واجتماعی و اقتصادی کشور میتواند به ما کمک نماید. وهرکس دراین عرصه توانست امید به مردم، زندگی کردن وآینده را تقویت کند میتواند ادعا کند که خدمت رسانی کرده است.
وی اضافه کرد: زمانی میتوانیم ادعا کنیم که خدمت رسانی صورت گرفته است که روحیه نشاط وامید را درمردم بوجود آوریم.
رنجبر درادامه به پروژهای عمرانی و عام المنفعه این شهرستان اشاره داشت و افزود: در شهرستان لنگرود کارهای بسیار ارزشمندی انجام شده است که در نوع خود بی نظیر است پروژه هایی از قبیل؛بیمارستان 137 تختخوابی کار ساختمانی آن به پایان رسیده است ونیاز به تجهیزات دارد-بیمارستان تامین اجتماعی کومله کهد بالغ بر80 میلیاردتومان درحال اجراست- دو کنار گذر که با حضور مسوولین کشوری به بهره برداری خواهد رسید.
پروژه دفع آب های سطحی با اعتبار2میلیاردتومان به اتمام رسیده است دراین راستا از صبور ی شهروندان تشکر میکنم
دربحث گاز رسانی :شهرستان لنگرود جزء شهرستانهای سبز اعلام شده است.
وی درادامه از اجرایی شدن 40 کیلومتر زیرسازی و آسفالت راههای روستایی اطاقور و بخش مرکزی خبرداد و گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی دورترین روستاها مانند روستای پنو آسفالت شده است که دردهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.
سرپرست فرمانداری لنگرود همچنین عملکرد شهرداری چاف و چمخاله را یکی از ایده ها وکارهای خوب ارزیابی کرد و افزود:شهرداری چمخاله در بحث گردشگری خلاقیت های خوبی بکار برده است که یکی از آنها عملیات اجرایی بندر چند منظوره گردشگری در حال اجرایی می باشد که دراشتغالزایی شهرستان نقش موثر ی میتواند داشته باشد.وی درادامه به افتتاح سد پهلوان بست دردهه فجر خبرداد و از حمایت ها وپیگیریهای لاهوتی نماینده مردم در شهرستان لنگرود تقدیرو تشکر کرد و افزود:لنگرود 4 سد لاستیکی دارد .
وی بیان داشت: همه این خدمات رسانی و کارهای ارزنده دستگاههای اجرایی دراین چند سال جلوگیری از مهاجرت روستاییان در حاشیه شهرها بوده است.
رنجبر کل پروژه های ایام دهه فجر را 188 پروژه عام المنفعه با اعتباری بالغ بر52 میلیاردتومان عنوان کردوافزود:همچنین بیش از صد برنامه فرهنگی،هنری واجتماعی تدارک دیده شده است.وی یاد آور شد با توجه به ایام فاطمیه وبانگاه داشتن حرمت این ایام کیفیت برنامه ها را طوری طراحی نماییم تا همه مردم عزیز مشارکت داشته باشند.
رنجبر سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه خودم را جزء خانواده رسانه میدانم واز حضور رسانه ها درهمه عرصه ها تقدیر وتشکرنمود،افزود:
تلاش ما باید در ردای وحدت باشد وبتوانیم حافظ انقلاب وپشتیبان ولایت فقیه باشیم. وی در پایان با وحدت و یکپارچگی حضور همه اقشار مردم را به راهپیمایی 22 بهمن را خواستار شد و گفت: با مشارکت خوددر راهپیمایی مهرتایید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را بر پیشانی دشمنان خواهید زد و مثل همیشه دشمنان را مایوس و نابود خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *