کد خبر: 7220
تاریخ انتشار: 23/آذر/1397 - ساعت : ۲۱:۲۸

سردار اسحاقی خبرداد : خدمات رسانی 3 هزار نفر در جهت ارتقاء سطح ایمنی بخش ها و حوزه های مختلف گیلان

سردار اسحاقی خبرداد : خدمات رسانی  3 هزار نفر در جهت ارتقاء سطح ایمنی بخش ها و حوزه های مختلف گیلان

به گزارش خط قرمز ، سردار محمدرضا اسحاقی در مراسم آغاز طرح زمستانی پلیس و دستگاه‌های امداد و نجات در رشت اظهار داشت: وظیفه و هدف تمامی دستگاه‌ها باید تسهیل عبور و مرور در سطح استان و ارتقاء سطح ایمنی متناسب با شرایط جوی در محورهای فرعی و روستایی باشد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه هدف از همکاری دستگاه‌ها، انسجام بیشتر در جهت خدمت‌رسانی بهتر به مردم است افزود: تلاش شبانه‌روزی نیروها در بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف و در سرما و گرما در جهت خدمت‌گذاری به مردم و کاهش مشکلات حاصل از شرایط جوی است.

سردار اسحاقی از زحمات نیروهای هلال‌احمر، راهداری، بخشداری، آتش‌نشانی، امداد ‌خودرو و سایر دستگاه‌ها در انجام وظایف و خدمت‌رسانی به مردم قدردانی کرد و گفت: حضور محسوس و نامحسوس پلیس و همکاری دستگاه‌ها در محورهای برون شهری در هنگام حوادث بسیار اهمیت دارد.

وی با تجلیل از گروه‌های تشکل مردمی که با استفاده از توان و امکانات و ماشین‌آلات مرتبط در سراسر استان در جهت رفع مشکلات جوی با دستگاه‌های دولتی همکاری می‌کنند تصریح کرد: گروه‌های تشکل مردمی با امکانات لازم، نقش‌های قابل توجهی در تمام راه‌های فرعی و اصلی استان انجام دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه بیشتر حجم مشکلات در شرایط سخت جوی شامل کندی تردد در جاده‌های داخل و بیرون شهر و دیگر حوادث است ابراز داشت: بیش از 3 هزار نفر در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف در جهت ارتقاء سطح ایمنی آماده خدمت‌رسانی هستند.

سردار اسحاقی اظهار داشت: در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم در سطح استان و استفاده از توانمندی‌های دستگاه‌ها باید تقویت‌‌های ممکن و مرتبط صورت گیرد و همدلی و همکاری لازم بین تمام دستگاه‌ها از جمله حوزه امداد و نجات با پلیس و سایر دستگاه‌ها انجام شود.

وی با اشاره به محدودیت فضا و مکان و حضور مؤثر رانندگان ماشین‌آلات و تراکتور در نقاط حساس گیلان گفت: این رانندگان با همکاری پلیس و سایر دستگاه‌های کمک‌رسانی خدمات ویژه‌ای انجام می‌دهند و با وجود شرایط سخت در کنار پلیس و مردم هستند و حضورشان با ارزش و حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *